Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes ez...

Szerintetek lehetek terhes ez alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok. November 3.-án voltam párommal. November 8.-án kellett volna megjönnie a havinak. Volt az a szokásos "mindjárt megjön érzés" de aztán elmúlt az érzés és nem jött meg. 3nappal ezelőtt megint éreztem, biztos voltam hogy megjön de megint nem jött meg. Csináltam egy tesztet 14.-én de negatív lett. Lehet hogy korai volt?

Folyásom is van néha, de ez is eltér a megszokottól, és olyan is van amikor száraz vagyok. De ha van akkor szagtalan és hol áttetsző tojásfehérjeszerű, hol fehér krémes vagy vizes. Tehát változó, mennyiségre viszont több ha ez jelent valamit. December 8-ra van időpontom dokihoz, addig megbolondulok ebben a bizonytalanságban. Szerintetek lehetek terhes? Köszönöm a válaszokat! :)


2017. nov. 17. 21:35
 1/6 Renata0112 válasza:
A fogamzás időpontjához hozzá kell adni 14 napot és körülbelül akkor mutatja ki a teszt.ennyi idő kell mire beágyazódik és elég HCG legyen amit kimutasson.
2017. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A helyzet változatlan, így Csütörtökön tesztelek újra. :)
2017. nov. 21. 19:09
 3/6 Renata0112 válasza:
Na teszteltel ma is?
2017. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pènteken teszteltem. Egy csík és egy nagyon halvány de látható. Viszont szombaton megjött, szóval nem értem.
2017. nov. 27. 09:14
 5/6 Renata0112 válasza:
Várj akkor egy pár napot hogyha nem sokat vereztel es nem olyan volt mint amilyen a menstruaciod szokott lenni,es tesztelj ujra!attol meg lehet esely a terhessegre :)
2017. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég furcsa volt az biztos. Szombaton enyhe barnás vèrzésem volt, aztán két napig véreztem de enyhén, az már élénkebb volt. Kedden már csak pár csepp volt, tegnap óta pedig már semmi. De a mindjárt megjön érzés megint előjött. Néha feszül az alhasam, nem tudom mi ez de remélem baba lesz. :) Köszönöm a biztatást! Mindenféleképpen beszámolok mi lett. :)
2017. nov. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!