Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik ennyit (21nap)?...

Miért késik ennyit (21nap)? Volt már h nektek nem mutatta a terhességet?

Figyelt kérdés
21 napot késik... Jövőhéten tudok csak dokihoz menni. 2 negatív tesztem volt már amit 5 nap és 17 nap késés után csináltam. Vérvizsgálatom volt júliusban akkor nem volt semmi eltérés illetve nőgyógyász is megnézett akkor júliusban (Hüvelyi ultrahang)semmi furcsa dolgot nem talált. A párommal nem védekezünk (megszakítással) de ha jönne a baba akkor örülnénk. Csak most nem tudjuk h mi a baj.

#terhes #21 napot kesik
2017. nov. 18. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

21 kap késéssel és negatív tesztekkel kizárható a terhesség!


Itt más gond lesz. Valószínű hormonális elváltozás, de stressz, fogyás-hízás miatt is előfordul hogy nem jön meg.

2017. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem szeptember 10korul volt meg utoljara es hetfon csinaltam tesztet ami pozitiv volt. Nem tudom milyen etkezesed van, nekem elofordult mikor rengeteg cukrot ettem, akkor kimaradt mindaddig mig el nem kezdtem koplalni. De egyebkent a nogyogyaszaton elmondod, ir fel neked egy gyogyszert ami meghozza.
2017. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 27. Nap késésnél járok. Jövőhét péntekre kaptam időpontot nődokihoz..
2017. nov. 24. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!