Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekeztetek-e már így?...

Védekeztetek-e már így? Lettetek-e így már terhesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 1 éve úgy vagyunk együtt,hogy egy ideig óvszer nélkül van bennem,majd amikor már közel jár.. felszokta venni a gumit. Eddig még nem volt semmi baj...Egyébként gondolkodunk már babán is,csak még vannak bennem félelmek.

A kérdésem,hogy hasonlóan csinálta-e már valaki és lett-e mégis terhes?

Köszönöm


27/L



2017. nov. 18. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Exemmel csináltuk mi is pont így, de sosem volt nem vártan gyerek.

Amikor már akartuk, akkor meg nem gumiztunk tovább :D

32/F

2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. Ráadásul menstruáció 5. napján.
2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Elég sokszor vagyunk úgy együtt, hogy gumi nélkül kezdjük és közben húzzuk csak fel. Az első olyan hónapban terhes lettem, amikor egyáltalán nem védekeztünk.
2017. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Szinte minden rokonom gumi és tabletta nélkül szexel. Csak a naptáras, hőmérős, megszakításos, esetleg pharmatex módszert alkalmazzák. Szüleimnek 2 "besikerült gyerek" lett majdnem 20 év alatt, keresztapáméknak is 2, egyik nénikéméknek meg 1. Dehát mind elfér. Szeretik a gyerekeket és szerencsére van is miből nevelni. Egyik osztálytársamék 9-en, másik 8-an vannak tesók, de egyik húgom osztályában van olyan lány, hogy ők tízen tesók. Mind úgy tudják, hogy 1-2 nem tervezett közülük. Ő szüleik sem használnak gumit vagy hormonos akármit. A tablettánál nem sok minden ártalmasabb egyébként. Egyik távoli rokonom mája majdnem ráment. Egy másik meg meddő lett
2017. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát mi csináltuk így annyi h mi végig óvszer nélkül, a vége meg megszakítassal. 5 évig semmi gond nem volt. Aztán babát akartunk hamar össze is jött. Szülés után megint így védekeztünk ( tudom h nem az ), lényeg h a gyerek 9 hónapos volt, 6 hónapra rá h szülés után újra megjött pozitív lett a tesztem. Nem maradt meg mert az az időszak nagyon stresszes volt, de azóta gyógyszert szedek inkább. Igazából bármikor összejöhet, nekem 5 évig semmi aztán meg látod h jártam. Egyébként van olyan ismerösöm akinél 20 éve működik így. Nem tudom mitől függ h kinek mennyire válik be, nekem nem mostmár sajnos tudom.
2017. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Pont ugyanaz, mint a megszakítás. Tök feleslegesen pazaroltok gumit.

Évente több ezer nő esik így teherbe.

Ha meg nem gond a gyerek, akkor engedje be a pasid.

2017. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez a mottó, amit írtál;

"Eddig még nem volt semmi baj..."

2017. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hmmke válasza:
5 eve vagyunk egyutt, vege elott gumi vagy oral es szajba, nem lett meg gyerek. Persze elvileg lehet, de ezzel tisztaban vagyunk. De szeretnenk tesztet is csinaltatni, hatha egyebkent sem lehet gyerekunk,akkor meg felesleges az egesz macera..
2017. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen mi is így csináltuk kb 2 évig , szerencsére nem lett baj de mostmár hogy idősödök egyre paranoiásabb vagyok (20L)

Így mostmár nem merünk jatszadozni mivel nem szeretnénk gyereket.

2017. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!