Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoktól kérdeznék, akiknek...

Azoktól kérdeznék, akiknek szokott fájni a melle menzesz előtt és estek már teherbe. Mikor állapotosok lettetek, akkor már nem is fájdult meg a melletek úgy, mint amikor meg szokott jönni a menstruáció?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De, csak úgy maradt... A mellbimbó is ézékeny lett a 6. Héten...de sztem csak attól, h gyakran feszül és úgy áll mintha rázna a hideg, és orritálja a melltartó...


Mellfájdalmamból sosem gondoltam volna, hogy baba van

2017. nov. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Irritál
2017. nov. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hú nekem nagyon erzekenyek lettek a mellbimboim. Es igen, a mellfeszulés megmaradt 😂
2017. nov. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt. Bár más volt a fájdalom jellege. Világ életemben hason aludtam, de akkor nem tudtam úgy fájt a cicim, belül a tejcsatornáknál. Férjem mondta hogy tuti terhes vagyok, mert nem alszom hason, és ilyen még nem fordult elő. 😂
2017. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont úgy fájtak, mint menzesz előtt, de ami gyanujel volt, hogy elég vilagos a bőröm és szabályosan kéklettek az erek , na mondtam, mivan, tán terhes lettem? és jé tényleg ! :)
2017. nov. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés mert nem emlékszem.

Azt tudom h szülés után már nem fáj menszesz előtt.

2017. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanugy fajt, csak nem mult el es a mellbimbo korul intenzivebb lett. Plusz nekem a hasam is epp ugy fajt kb meg a 6 het vegeig mintha menstruacios gorcs lenne. Nem allandoan, de napi 5-6x tuti.
2017. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy.. Viszont a mensi előtti hasgörcs es a mensi elmarad.
2017. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem minden ugyan olyan volt, a mellfájás, a hasfájás is. Csak nem jött meg.
2017. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor én az ellentábort erősítem :) Nekem az volt az első és egyetlen hónap amikor nem fájt, feszült a mellem. 37hetes vagyok, a mai napig nem volt érzékeny, nem fájt a mellem a terhesség alatt.
2017. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!