Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemnek hereviszér-tágulat...

A férjemnek hereviszér-tágulata van, nemsokára megműtik. Akiknek hasonló problémák miatt nem jött a baba, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig lábadozott a párotok? Hogy viselte? Sikerült azóta baba esetleg?
2011. márc. 7. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én férjemnek két éve volt hereérsérve! Nem tudom biztosan, lehet,hogy ez ugyanaz,mint a hereviszér-tágulat. Nekünk anno azt mondta a doki, hogy nem a legfontosabb műteni, de átmeneti meddőséget okozhat, ami a műtét után elmúlik. Mondta,hogy döntsük el,hogy műttetjük rögtön, vagy várunk és ha nem jön a baba csak akkor. De azt is mondta,hogy megereszkedhet tőle a here, ezért a férjem hiúsági okból rögtön megműtette! Mi majd csak két hónap múlva kezdünk próbálkozni a babával, szóval sajnos érdemlegeset nem tudok írni! Remélem nem lesz gond! Bár tényleg nagyon hangoztatta a doki, hogy csak átmeneti meddőséget okozhat. Műtessétek meg, biztos összejön a baba!
2011. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ferjemnek is herevusszer-tagulata volt, mikor ezs kiderult mar 1,5 eve probalkoztunk a babaval. Tavaly novemberben mutottek, akkor a doki azt mondta, hogy 99,9%, hogy ez az oka a sikertelen babaprojektnek. Hat nagyon biztunk a mutetben, nem is volt nagyon megterhelo, szerda este mutottek es csutortok reggel mar jott haza. Klinikatol fugg, hogy mikent utaljak be a beteget. A doki nehany napos pihenest ajanlott, nem is lehetett volna maskent mivel a herezacsi nagyon feldagadt (ez normalis a beavatkozas utan), hetfon mar ment dolgozni. Nehany het elteltevel minden a regi volt. Mult heten mentunk vissza kivizsgalasra, spermakepet csinaltak, de sajnos nem javult a helyzet semmivel. Ugy tunik beleestunk abba a 0,1%-ba ahol nem segit a mutet. A doki azt mondta, hogy ezen mar csak a lombik segithet, ugyhogy most erre keszulunk.

Remelem, hogy nalatok minden ok lesz, allitolag a mi esetunk egy kivetel volt. Nem elkeseriteni szerettelek volna, hanem tudatni, hogy fenn all ez a riziko is, de mindenfelekeppen ajanlott a mutet mar csak azert is, hogy ne sulyosbodjon az allapota.


Nagyon sok sikert kivanok nektek es bocsi, hogy hosszu lett.

2011. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!!! Mi már több, mint 2 éve próbálkozunk (4 inszem, 1 méhenkívüli), és az eddigiek alapján nálam minden OK. A férjem spermaképe egyre rosszabb sajnos, és nagyon bízunk a műtétben. Már évekkel ezelőtt kellett volna. Kedves második, sajnálom, hogy nem okozott nálatok javulást :(, és nagyon szorítok a lombikhoz!!! A férjem SOTE-re megy majd, és 1 hétig (!) bent akarják tartani...Úgy sajnálom szegényt, de nagyon szeretnénk gyereket. Ha nem okoz javulást, még ott a lombik (ill. napokon belül megjön az alkalmasságink is az örökbefogadáshoz :). Köszi még egyszer a válaszokat!:)
2011. márc. 7. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi pozitív pl vagyunk.

Minden úgy volt, mint az előttem szólónál.

Mi is 1,5 éve próbálkoztunk.Nálam minden rendben volt, laporoszkópia után kiderült, a férjemnek viszont hereviszere volt.

Megműtötték és 2 hónap múlva már terhes is lettem, pedig azt mondták legalább 3-4 hónap mire jelentkezhet változás.

Bár a dokim szerint az én laporoszkópiám is segíthetett. mert bár nincs rá pontos magyarázat sokszor a lapo után lesz terhesség.

Azt mondta könnyebb lett az út a kis katonáknak, mert a levegő kitisztítja a pvezetéket.

Hát szurkolok nektek.

Én amikor mi álltunk a műtét előtt olvstam más pozitív tapasztalatokat is.

Fel a fejjel.Jönni fog a baba.

2011. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sajnos nekünk sem hozott sok javulást a műtét,az orvos szerint még mindig nem jó a férjem spermaképe,bár én a műtét óta kétszer terhes lettem csak sajnos elvetéltem.

Sok sikert kívánok nektek!

2011. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a pozitív és a kevésbé pozitív (nagyon sajnálom kedves válaszoló, hogy elmentek a babák) tapasztalatokat! Én még bizakodom:) Sok sikert nektek is, kívánok mindenkinek sok egészséges bébit:)
2011. márc. 8. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!