Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva és petevezeték elzáródás?

Aviva és petevezeték elzáródás?

Figyelt kérdés
Petevezeték elzáródásom van, és csak azon az oldalon van peteérésem. Hallottam az Aviva tornáról, rákerestem, de csak tanfolyamokról kaptam információt. Ezt az aviva tornát meg lehet tanulni videókból? Vagy meg kellene rendelnem a könyvet? Tanfolyam nélkül is tudnám itthon csinálni? Köszönöm a válaszaitokat előre is.

2017. nov. 19. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltam egy 4órás tanfolyamot. Nem az egész könyvet tanították meg, csak egy részét. Szerintem egyszer érdemes elmenni rá, már csak azért, hogy tudd, melyik gyakorlatokat érdemes a te esetedben végezni, meg nyilván több infót kapsz személyesen, és könnyebb is megtanulni, ha mutatják, mint a könyvbôl. Utána már tudod otthon is. Mi zenét is kaptunk hozzá.
2017. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!