Lehetek-e terhes?!

Figyelt kérdés
Olyan kerdessel fordulok hozzatok , hogy egy hete szombaton elfelejtettem bevenni a tabit es vasarnap delben jutott eszembe (16oraval kesobb) .Rá egy hétre együtt voltam a baratommal belém ment el . Szükséges valami ovintezkedes?(ez az ovulacio elott 2 nappal tortent

2017. nov. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél! Egyik védekezés sem nyújt 100%-os védelmet a teherbeeséstől!
2017. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ovuláció? Ha fogamzásgátlót szedsz, nincs peteérés. Nem menstruálsz, megvonásos vérzésed van. Olvasd el a tájékoztatót, ha elfelejted bevenni, mennyi időn belül kell pótolni, hogy hasson.
2017. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 ora van irva , csak ezutan nemtudom mennyit kell varni , tetmeszetesen tudom , hogy nem 100% ,de a fogamzadgatlo a legmegbizhatobb modszer
2017. nov. 19. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

De ha már 16 órával később eszedbe jutott,akkor miért nem akkor olvastad el a tájékoztatót és végképp nem értem,hogy 1 hétre rá,miért engedted,hogy beléd menjen,mikor tudatában voltál annak,hogy 1 szemet kihagytál..??

Na,mindegy.Nem voltatok együtt 1 hétig,talán nem lesz gond.De azért egy tesztet csinálj 1 hét múlva.

2017. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 oraval kesobb bevettem csak nincs irva meddig kell varni
2017. nov. 19. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben 1 hétig kell kiegészítő védekezés..1 het után voltatokmegyütt.

Kizárt, hogy terhes leszel

2017. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja,akkor bocs,csak nem értettem azt,hogy "meddig kell várni?"

Ha kihagytatok 1 hetet,szerintem tényleg nem lesz baj,bár az azért továbbra sem világos,hogy hogyha nem tudod,hogy mennyi ideig kell ilyenkor kiegészítő védekezést használni,akkor addig miért szexelsz?

De,lényeg,hogy rendben lesz a dolog.

2017. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!