Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt csik nélkül mit jelent?

Ovuteszt csik nélkül mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 12-ik ciklusnapon es a mai ovutesztemen nincs csik. Csak a kontroll csik latszik. az elozo napokn viszont volt halvany csik. Mindig du. csinalom ilyen 4 óra fele. Mi lehet a baj? még van 5 tesztem azt ellövöm a napokban, de halvany csiknak akkor is latszani kellene, ha jol tudom. Folyásom az elmult menzesz utan 5 napig volt krémes állagú. Ma meg tegnap nem.

Kép: [link]



2017. nov. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom néhány kérdésre érkezik 25 válasz, valaki pedig a tavalyi kérdésére sem kapott. Biztos nem aktuális már a kérdésed, de szerintem az ovu tesztel lehet a gond, ha néha van második csík néha meg nincs. Én is mindig így járok vele. Már a falra tudnék mászni.
2018. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy annyira alacsony a testedben az LH szint, hogy csak ennyire tudja kimutatni. Azóta sikerült a baba?
2018. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!