Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt használók, nektek mi...

Ovuteszt használók, nektek mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Akik használtak már tesztet, hàny napos ciklusotok van es hányadik napon volt pozitiv az ovuteszt? És mi a tapasztalat? Összejött ezalapján a bébi?!

2017. nov. 12. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
26-27 naposak voltak a ciklusaim. 9. naptol teszteltem. 13. napon volt pozi,14-en negativ. A pozi napon voltunk csak egyutt. Se elotte, se utana. Sikerult;)
2017. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nekem 28-31 naposak akkor melyik napon kezdjem el??
2017. nov. 12. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Én még ma vagyok a 6.dpon szóval azt nem tudom, most sikerült-e.

Mostani helyzet: Expect LH tesztet használtam. 14.ciklus naptól teszteltem,18.napon este lett full pozi, másnap már negatív, és a hőm is már felment 19.nap reggel. A ciklusom 30-31 napos.


Lányommal:

Szintén expect tesztet használtam, 30 napos ciklusok. Ugyan úgy a 18. ciklusnapon lett pozitív, az akkor egy 7.-ei napra esett, és csak 3-án és 4-én voltunk együtt. Tehát a 14,15. ciklusnapon voltunk csak együtt. És sikerült! :)

2017. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Hát szerezz be több tesztet, sztem rendelj a fastest-röl, ott olcsóbb, és kezdd a 12.-13. ciklusnaptól.
2017. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem még nem sikerült sajnos. 15-17 nap között szokott pozi lenni és csak egy napig. David tesztet használok, érzékeny 15-ös nekem csak ez mutatja.

11 nap ajánlom, hogy kezd el és pozitív utáni első negatív napig folytasd. Vateráról vagy fastestről rendelj mert úgy nem olyan drága.

2017. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a wishen rendeltem. ott a legolcsóbb, és a postaköltség is.. nekem teljesen megfelel, kimutatja a peteérést.
2017. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem nagyon össze- vissza a menstruációm, ezért próbáltam ki. Bár én figyeltem a nyákot is. Mikor tojásfehérje szerű lett elkezdtem tesztelni. Első pozitív napon voltunk együtt, következő nap már negatív volt. Sikerült 😃
2017. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én végig teszteltem 2 ciklust és full negatív az összes :( (fastest 15-ös) nem tudok mit tenni :( az orvosok azt mondják mind, hogy csak 1 év után szabad vizsgálodni... szóval még 8 hónapig várjuk a szó szerinti csodát :(
2018. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nekem az orvosom már 6 hónap sikertelenség után elkezdi a vizsgálatokat. Voltál több orvosnál? Hátha másik korábban is elkezdi.
2018. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már a 2. Orvos :( Nincs már erőm, kedvem tovább keresgélni, mert hiába "csak" 4 hónap.... totál belefáradtam
2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!