Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet érvénytelen a mai...

Miért lehet érvénytelen a mai ovulációs tesztem? 12-ik ciklusnapon. Kép lent.

Figyelt kérdés
A 12-ik ciklusnapon vagyok. 5 napja tesztelek, az első 4 teszt halvány csikot mutatott( tudtommal ez a normalis, mindig kell lennie csiknak). A main viszont full semmi sem látszik, tehát érvénytelen. Mindig du. 4-5kor csinaltam eddig a teszteket. a Folyásom krémes állagú, petefészek szurkat neha neha erzek jobboldalt. Egyebkent 28 naposak a cikkusaim altalaban. még van 5 tesztem. Kép: [link]

2017. nov. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ervenytelen egyaltalan. Az akkor lenne ha nem jelenik meg a kontrollcsík. Ez szimplán negatív. Oke h mindig van a szervezetben LH hormon, na de van h annyira keves h nem érzékeli a teszt. Ennyi

Nem kell belelátnod semmi bajt. Tesztelj tovabb majd pozitiv lesz, ráér még h LH csúcsod legyen.

Nekem 1 csikos volt minden pozi elott. Hirtelen lett mindig pozitiv masnapra. Ilyesmibol mint a aties

2017. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint a tiéd*
2017. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érvénytelen (hiszen egy csík van), hanem totál negatív. Két dolog lehet, v nem volt ovud (és lehet, h később lesz, vagy nem lesz), vagy pedig érzékenyebb tesztet kell használnod. Van, akinek a 20-as tesztek nem jeleznek peteérést (pl nekem), de az érzékenyebbek viszont igen. Lehet, h emiatt erősödött ugyan a másidik vonalad, de sosem érte el a pozitív szintet (de volt ovud) mert nem elég érzékeny számodra a teszt.
2017. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!! :) kezdtem megijedni. merz ma folyasom sincs!
2017. nov. 19. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem -rég jártam így. Mire elkezdtem tesztelni már csak a halványodást láttam. 5.cn n volt ovum.
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma is csinaltam egyet, ès nincs rajta csik. semmi. pedig ez a 13ik ciklusnap. az hogy lehet hogy akkor a ciklus 7.8.9.10.11 napjan mutatott vekony csikot ma meg tnap meg nem?! pedig most van a termekeny idoszak elvileg.... most kezdödne...
2017. nov. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!