Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap már érdemes lenne...

Holnap már érdemes lenne tesztelni?

Figyelt kérdés
Október 15.-én jött meg a menstruációm. 19.-én kellett elkezdenem a következő levelet. 22.-én és 28.-án kimaradt a beszedése.(Laktózérzékeny vagyok így párszor volt hasmenésem is de erre akkor nem is gondoltam.) November 12.-én megjött a megvonásos vérzés, de valahogy más volt. Érezhetek már tüneteket vagy érdemes lenne egy teszt? Mielőtt megkapnám nem lenne gond egy baba, tudatosan most nem terveztük, de nem okozna gondot. Beszéltem egy ismerősömmel aki 2x is fogamzásgátló mellett lett terhes és elültette a bogarat a fülembe. Szedelgek, émelygek és nem tudom hogy ezek valós tünetek lehetnek vagy csak bekepzelem a beszélgetés miatt. Holnap egy teszt már mutatna valamit?

2017. nov. 20. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább a kimaradt szemek zavarhattak be a vérzésbe és okozhatnak hányingert. Vagy már az idegességtől vagy rosszul.

Mutatnia kell már a tesztnek, nyugodtan tesztelj egyet, de nem tartom valószínűnek a terhességet.

2017. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok ideges. :) Két szem ekkora káoszt tud csinálni? Tudom hogy nem véletlenül kell így szedni stb... Csak azért azt nem gondoltam volna hogy ennyi kis hiba bezavar.
2017. nov. 20. 06:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek pont ez volt a problémája, mint neked. A megvonásos vérzése is több, mint 2 hetet késett. Hányingere is volt.
2017. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi lett a vége?
2017. nov. 20. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát írtam. Megjött a megvonásos vérzése. Azóta is megjön neki minden hónapban. Nem terhes.
2017. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat nem jól értelmeztem.
2017. nov. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!