Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után mikor érdemes...

Együttlét után mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, van mar egy 2 éves lányom..ami miatt feltettem a kérdést az az, hogy ő is a ciklus 6-8. Napja közt jött össze(vérzes után egyből)

Most is a 6. napon voltunk együtt apával..rá 5. napon 1x rosszul voltal, azóta folyamatosan édeset eszem... 8. naptól rengeteg vizes folyasom van, mint aki bepisilt...melleim oldalt fájnak, bimbó elég érzékeny(ruhától nem de érintésnél igen). Napokig tompán feszült a hasam. Tegnap edzés után pár percig ilyen szúrás szerűt éreztem, de nem a petefészek körül, hanem kicsit lejjebb. Tegnap baromira fel is voltam fújódva/gázosodva...Mára nem erzem már a hasfeszülést sem. Ma vagyok az együttlét után a 12. napon (ciklus 18. napja). Elég hosszú ciklusaim vannak, a nemvárt első napjáig biztos nem tudok várni :)

Akinek a ciklus elején jött össze a babó, mikor tesztelt?


Amúgy napokig szentül meg voltam győződve, hogy terhes vagyok...mára ez az érzés valahogy eltűnt.



2017. nov. 15. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Együttlét után 2héttel érdemes,13-14,napon.
2017. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát erre mit mondjunk??

"Elég hosszú ciklusaim vannak, a nemvárt első napjáig biztos nem tudok várni"

Akkor tesztelsz, amikor akarsz! Ha nem bírod kivárni, akkor nem bírod kivárni. Mensiig akár naponta 5x is tesztelhetsz. Főleg, ha gyanús a dolog.

2017. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!