Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes lett annak ovulacio...

Aki terhes lett annak ovulacioja utan megmaradt a mellfeszules mensesig? Mikor kezdodott a mellfeszules?

Figyelt kérdés
Itt sok olyan no van aki megerezte a beagyazodast, mindig van beagyazodaskor verzes?
2017. nov. 20. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos,hogy minden esetben van vérzés beágyazódáskor,sőt az a ritkább.

A mellfeszülés "kezdete,vége" változó lehet.Van,akinek még 15.héten is fáj,egyik ismerősöm, csak a 8-9. héten héten kezdte érezni.

2017. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35 hetesen kezdett feszülni a mellem, addig semmi sem történt vele. :D Beágyazódási vérzés nekem volt 2-3 nap, pici rózsaszín pecsételés.
2017. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés ugyanakkor mint pms-kor pár nappal előtte. De nem volt feltűnő, nekem mire megjön1-2 nap szokott erősebb lenni a mellfájdalom.. ( maradt azon a szinten)


Beágyazódásos.. Vélhetően a beágyazódás másnapján tapasztaltam.. Barnás lett a apapír 3 nappal nem várt előtt. Azt hittem hamarabb jött meg, még tampont is tettem, cserekor láttam h nem kezdtem el vérezni, csak annyi volt. Utóbb tudom csak, hogy akkor az csak az lehetett

2017. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!