Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok és...

5hetes terhes vagyok és nincsenek tuneteim csak mellfeszulés és fáradtság, ez normális? Nemkell megijednem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne ijedm meg, minden rendben van veled! Azon szerencsések közé tartozol, akiket nem kínoz meg annyira az első időszak!:-) Nekem sem volt más tünetem 5 hetesen! Gratulálok és boldog babavárást! 7+4 hkm
2012. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell :) Sőt, hidd el, hogy nem rossz az, ha az ember lánya jól van. :) Én a 18. hétig folyamatosan rosszul voltam minden szagtól, minden kajától. Ráadásul a tünetek semmit nem árulnak el a baba hogylétéről. Nyugi, és grat! :)

29 hetes kismama

2012. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nem kell.

És még jöhet pár hét múlva, ha nincs szerencséd...

2012. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom szépena válaszokat rendesek vagytok..akkor aggodalomra semmi ok...néha annyira berezelek h mégsem vagayk terhes h ellovok par terhességi tesztet,de hála Istennek mind erospozitív:-)
2012. febr. 25. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt és még most sincs semmi tünetem. Már 21 hetes vagyok és a hasnövekedésen kívül semmi tünetem nincs, ja és persze, hogy mocorog a baba

Jó babavárást

2012. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, én 6 hetes vagyok de olyan hányingerem van, hogy fel se tudok néha kelni. Nekem sincs egyéb tünetem, de néha olyan rosszul vagyok, hogy még azt is elfelejtem, hogy miért.

Boldog babavárást!

2012. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te! 6 hetes, csak mellfeszülés, fáradtság és néha kívánosság:) boldog babavárást!:)
2012. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi terhességi tünetem, és az egész terhességem teljesen komplikáció mentes volt végig, és a kisbabánk is egészséges.
2012. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!