Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovu után 2 nappal canesten...

Ha ovu után 2 nappal canesten kúpot kell használnom ez befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha beteg vagy, előbb gyógyulj meg; mielőtt babát csináltok. És hát.... Tudom mire való a Canesten kúp, és fújj! Ha így szexelsz! Meg akarod fertőzni a párod?
2017. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ovu után 2 nap, te miféle terhességéről beszélsz?
2017. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg mert ha össze is jön a baba akkor biztosan nem árthat neki a Canesten hiszen kb 1 napja találkozott a petesejt a spermiummal.Mire elkezdene beágyazodni arra már tul leszel azon amiért használod.De ha elfogadsz 1 tanácsot akkor nézesd meg magad nögyogyászal mert lehet hatékonyabb kezelést tud hüvelygombára mint a Canesten.
2017. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ultrahangra mentem, hogy volt e ovulációm és akkor mondta a doki, hogy van egy enyhe gombás fertőzés arra mondta vegyek canestent, semmi tünete nem volt. És tudom, hogy még nem vagyok terhes, csak ha esetleg most sikerülne. Istenem mennyi okoskodó ember van itt
2017. nov. 21. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes terhes voltam, amikor gombásodás tört rám (elnézést a buta fogalamazásért, de kicsit fáradt vagyok és nem jutott jobb eszembe), és nekem is Canesten kúpot írt ki a doktornőm, mert az nem okoz magzatkárosodást. Nyugodtan használd, semmi gond nem lesz. :)
2017. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi, kimaradt a lényeg. Nem befolyásolja a teherbeesést. Sorry, tényleg fáradt vagyok. :D
2017. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Elány ***** válasza:
Èn egész életemben nem használtam annyi kupot és tisztasági betétet mint terhesen! És ez nem a higiénia hiánya miatt volt. A doki is közölte h vannak ilyen kismamák
2017. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!