Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli vékony rózsaszín csík?

Időn túli vékony rózsaszín csík?

Figyelt kérdés

Tudom elvileg nem számít az időn túli.holnap újra tesztelek! mikor megcsináltam reggel fél óra múlva még nem volt ott a csík, délután mikor ki akartam dobni megláttam.

Kép:

[link]



2017. nov. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapon extra halvány, ha még e mellé időn túli is, akkor egyértelműen negatív, nem véletlenül van, hogy meddig értékelhető egy teszt. A holnap reggeli majd biztosabbat mond, de ennyiből azért nekem még nem lennének vérmes reményeim, persze kívánom, hogy sikeres legyen a próbálkozás!
2017. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismételd meg.
2017. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi lesz. :)
2017. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel megcsináltam egy clearblue tesztet is, nagyon furcsa volt, először kirajzolódott jól láthatóan a plusz jel függőleges vonala is, már majdnem sírtam örömömben, de ahogy telt az idő egyre halványabb lett, és mostanra alig látszik... Járt már így valaki más is? Holnap szerintem megint tesztelek.

2017. nov. 22. 11:30
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyen most a clearblue, de sokkal láthatóbb volt, csak egyre halványabb lett valamiért...

[link]

2017. nov. 22. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez is negatív sajnos. Az, hogy az elején, rögtön ahogy érintkezik a vizelettel, egy pillanatra "felvillan" a reagens helye, alapon semmit nem jelent. Gyakran előfordul 1-2 másodpercre, tehát ha ennyi volt, akkor a reagenst láttad, a pozitív csík nem halványodik el percről percre. Tényleg ezért fontos, hogy akkor és úgy értékelje az ember, amikor és ahogyan az szabályosan elő van írva, hiszen nem véletlen, hogy ha azt írja 3 perc után nézd meg és ne értékeld fél óra elteltével. Ha ez előtt,tehát folyamatosan nézegeted, mielőtt elvégezné a "dolgát" a teszt, vagy időn túl jön ki rajta valami, az értékelhetetlen és fals eredményt adhat, ezért nincsen értelme. Ha pozitív lesz, az nem fog a szemed előtt kihalványodni hirtelen, megértelek, hogy szeretnéd, de próbálj egy kicsit lazítani ezen a görcsön, mert ha minden tesztednél odagondolsz valamit és fejben kattogsz, akkor ki fogsz készülni hamar, amit biztosan nem szeretnél sem te, sem a párod. Ha nincsen orvosi indoka (korai hormonpótlás, miegyéb)akkor szerintem avval jársz a legjobban, ha ezen túl minden hónapban csak akkor kezdesz el tesztelni, ha ténylegesen is késik a menstruációd, mégiscsak az az első jele a terhességnek és egy esetleges korábban kimutatható kémiai terhesség okozta csalódástól is megkíméled magad. Kitartást és persze sok sikert kívánok!
2017. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!