Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyünk a kis tesóra?

Mekkora az esélyünk a kis tesóra?

Figyelt kérdés
Október 31-én volt az utolsó vérzésem, a fogamzásgátlót is ekkor hagytam abba. Azóta párommal minden nap, védekezés nélkül együtt voltunk, volt, hogy naponta két-három alkalommal is. Először abban a tudatban voltam, hogy a gyógyszer még véd, nem foglalkoztunk ezzel, mivel mindketten sőt, kislányommal együtt, mindhárman szeretnénk babát. Azóta pedig megbeszéltük a párommal, hogy boldogan "kockáztatunk", hiszen mindkettőnk vágya a pici. Ovulációt éreztem, ilyenkor a derekam , és az oldalam, alhasam szúr, amikor nem szedem a fog.gátlót. Tüneteim vannak, de ezek nem mérvadók, mert már korábban voltam olyan hitben hogy terhes vagyok, mégsem voltam az. Akkor is annyira szerettem volna, hogy beképzeltem, és produkáltam mindent. Most, amit érzek, lassan egy hónappal az utolsó vérzés óta: ingerültség, puffadás, sűrű pisilés, mellfeszülés, a mellbimbóm más színű, szorít a nadrágom a pocinál, és kívánom a gyümölcsöt, és csokit, amit utoljára a kislányommal való terhességnél éreztem. Persze, ez sem garancia, lehet csalódás ér. Egyedül a testhőm nem magasabb, tegnap este mértem, még 37 fok sem volt. Szerintetek? Hasamat fotózom, ha kell.Jó lenne egy karácsonyi bébihír. :)
2017. nov. 21. 22:01
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És mindennapos alhasi szurka érzés még tünetem.
2017. nov. 21. 22:02
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezésért jöttem az oldalra, már ne is haragudj. Második gyereknél előfordulhat, hogy korábban látszik a has, és korábban van tünet is, mert az anya szervezete már átesett egyszer ezen. Igen, képzeld, anya vagyok, iskolás a kislányom, ja és nem vagyok hülye . Köszi az épületes választ.
2017. nov. 21. 22:12
 3/34 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy kérdezni mertem, egy kérdések és válaszok oldalon, nevetséges ez a kioktatás, és rosszindulatú minősítés. Igen, van agyam, és felfogom. :D

Én személyes tapasztalatra lennék kíváncsi anyukáktól, második babánál, nem kiselőadásra. Tanultam még szülészet, nőgyógyászatot is a főiskolán, úgyhogy semmi értelme ezeknek a minősítő megjegyzéseknek.

Még valaki?

2017. nov. 21. 22:29
 4/34 anonim ***** válasza:
71%

Latszik a has ????

Amikor meg menstruacio elott vagy ???

Te tenyleg ilyen hulye vagy , vagy csak teteted ?

2017. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Látszik, a puffadástól. Nem vagyok hülye, és ha még egy ilyen választ kapok, mindkettőtök jelentve lesz . Álljon már meg a menet!

A tettetés szó 4 t.

Valaki tud normális választ adni, vagy ne is erőlködjek?

Tessék egy cikk, LEHET TÜNET MENSI ELŐTT.

[link]

2017. nov. 21. 22:39
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Igen, egy roppant hivatalos orvosokkal teli piszénpisze.hu oldal
2017. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
A cikk legalább nem hülyéz le, és valószínűleg tájékozottabbak írják. Vagy mindenki hülye, csak a válaszolók okosak??
2017. nov. 21. 22:48
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Igen, terhes vagy. Es akinek a beagyazodas elott mar latszik a hasa, annak fia lesz !
2017. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hányadikán érezted az ovulációt? Utána kb. 14 nappal tesztelhetsz.

A tünetek lehetnek a mensi előjelei is, nálam az ingerültség, puffadás, mellfeszülés, csoki kívánás mindig volt menstruáció előtt is.

Mikor terhes lettem ugyanúgy voltak, a szédülés volt egyedül újdonság, ez volt csak gyanús.

2017. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Ennél a kérdésnél mindenképp a válaszolók az okosabbak. Hiába jelented, a tény az tény. Nagyon gáz anya létedre ez a kérdés, inkább te töröltesd a kérdést, ne a válaszokat.
2017. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!