Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ereztetek a beagyazodast?

Ti ereztetek a beagyazodast?

Figyelt kérdés
Ket eve nyomon kovetem a ciklusom minden pillanatat (ami mondjuk eleg egyszeru,mivel peteereskor is gorcsolok). Viszont tegnap este felebredtem,mert gorcsolt a hasam,mint mikor megjon. Rendszeres a ciklusom es az elmult ket evben ilyet nem tapasztaltam,ugyan fajdalmas sajnos az elso ket nap de nem szokott korabban jelentkezni. Egesz nap gorcs szeru szurkalodast erzek szerintetek lehetseges,hogy valaki megerezze? 2 napja magas a testhom de betegnek nem erzem magam. Parommal kozepidoben voltunk egyutt viszont nem gorcsolunk a gyerek teman ugyhogy nem hiszem,hogy bemagyaraznam magamnak mielott jonnenek kiosztasok es egyeb tunet nincs,semmikepp nem gyulladas vagy egyeb. Koszonom elore is a valaszaitokat :)
2017. nov. 22. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én megéreztem:) én azt vettem észre az esti lefekvésnél h apró szurkáló bizsergő érzést éreztem a méhemnél.Még úgy tudnám leírni ezt az érzést mikor valakinek elzsibbad a keze és utánna olyan hangyázós érzés. Szegény párom még összebújni is szeretett volna aznap este, de letíltottam:)

És beigazolódott h azt éreztem.

2017. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden babámmal éreztem. 5 dpon minddel volt késszurás szerű éles hasítás, utána görcsölgetés.(sosem volt pms-em). Már tudtam, amikor sikerült. Mikor volt ovud?
2017. nov. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én is késszúráshoz hasonlót éreztem, meg is ijedtem, hogy valami bajom van.
2017. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

#2 10- en volt ovu :)

2017. nov. 22. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!