Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vagytok május 3-ra...

Hogy vagytok május 3-ra várók? Esetleges tünetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 10:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nem június? :D
2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Á de m.rha vagyok!! Bocsánat!!De igen!!! Nem tudom miért hittem hogy május van!! Talána rossz idő!!
2010. jún. 1. 10:33
 3/27 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem, ha május 3-ra várod akkor valószínűleg terhes vagy:D


Na jó, csak viccelek.

Én 4-ére nem várom és semmi jel. Habár kezd pattanásosodni az arcom, szóval valószínűleg mensi lesz.. Van egy 3 és fél éves gyermekünk, 3 éve próbálkozunk, azóta volt két spontán vetélésem és egy méhen kívülim:(

Ti mióta próbálkoztok? Neked van tüneted?

2010. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én holnapra nem várom.

Enyhe mensis érzésem van, és szárazabb is vagyok

Néha pedig mintha émelyegnék, de már nem bízom semmiben sem:(

Nálad milyen tünetek vannak?

2010. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Menzis görcsök,cici fájás,semmi extra!Vasárnap a kávé majdnem kijött,de mástól is lehetett!! Nem hiszem hogy most sikerült volna! egyébkén másfél éve próbálkozunk!!
2010. jún. 1. 11:49
 6/27 anonim ***** válasza:
Én 3-5-ig nem várom. A szokásos pattanások, derékfájás, hasfájás eddig elmaradt, viszont nagyon fáradt vagyok és állandóan éhes és egy picit érzékeny a mellem. Remélem most sikerült. Lehet, hogy holnap tesztelek. Majd írjatok,hogy kinek hogy alakult ez a hónap.
2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok!Én mára nem várom, eddig nem is jött.

Múlt hónapban volt egy nagyon korai vetélésem,akkor viszont már elég korán éreztem a tüneteket.De most semmi!Se has szurka, se cicifájás.Szóval már már gyanús! :) Megy a drukk mindenkinek én csak 4-én tesztelek, HA addig nem jön meg!

2010. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, előre is bocsánat ha indiszkrét :)

de van valamilyen folyásod?

2010. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én 2-ra,3-ra nem várom.Ég a mellem,érzékenyek,mindjárt megjön érzésem van.Még sohasem volt semmilyen "tünetem".16 hónapja próbálkozunk, tudom hülye vagyok, de most úgy érzem összejött.A szívem ezt súgja, az eszem meg mensit.Holnap lesz a szülinapom, ez lenne a legszebb ajándék:-)
2010. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok!17:16-os vagyok!18:57-es!Nagyon kevés krémes folyás de tényleg épp hogy.20:43-as!Boldog Szülinapot!

Remélem mindenkinek összejön! :)

2010. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!