Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után 4 nappal....

Nem várt után 4 nappal. Megfog jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggel 4 nap késés után teszteltem. Halványan, de megjelent rajta a 2.csík. Mivel halvány lett, ezért a kisfiam pozitív tesztjeihez igazítottam. Szóval, teszteltem 4 nap után,mert nem éreztem se terhességi tünetet,se menstruációra utaló jelem nem volt. ...és a teszt után 1-1.5 órára már görcsölgetek. Szerintetek megfog jönni?


[link]


2017. nov. 25. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
4 nap keses utan ez negativnak latszik, vagy lehet kesobb fogant ?
2017. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges...

Én vennék be magnéziumot, hátha csak görcsölgetés...

4 nap után azért már erősebb szokott lenni a teszt(látom a 2. Csíkot)

De lehet késői ovu is...


Ilyenkor van az, hogy majd meglátjuk...

Drukkolok

2017. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres a ciklusom... annyira változó, ezért csak belőni tudom a naptár szerint, hogy mégis mikor kellene megjönnie. Egyébként még cicizik a fiam,gondolom ez sincs jó hatással a folyamatra.
2017. nov. 25. 08:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet késöbb volt ovulációd? Látom a halvány csíkot, ez még bármi lehet! tesztelj egy érzékenyebbel!
2017. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen fogok egy érzékenyebbel tesztelni. Arra is gondoltam, hogy azért érzem ezeket a görcsöket, mert jobban figyelem most a testem...:)
2017. nov. 25. 09:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap késés után ugyanilyen halvány volt a tesztem. Már 1 éves a kislányom:). A görcsölgetés normális, nekem az első 8-10 hétben végig megjön érzésem volt. Drukkolok:)!
2017. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem...😊 köszönöm szépen! 😊😊
2017. nov. 25. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2017. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, negatív lett! :/
2017. nov. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!