Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy erhes vagyok?...

Kotomoto kérdése:

Lehetseges hogy erhes vagyok? Ha ovulacio utan b 7-8 nappal derekfajast es enyhe gorcsolest érzek, és megfog jonni érzes. Nem vártig még van 2 napom . Tegnap csinaltam tesztet negativ lett.

Figyelt kérdés

#derékfájás #Ovu utan menstruacioszeru gorcs
2016. okt. 28. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha par napja kesik, akkor kell tesztelni.
2016. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hete èrzem ezeket a tüneteket mindennap. Remènykedhetek mèg azert hogy terhes vagyok?
2016. okt. 28. 10:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Hànynapos kèses utan erdemes tesztet csinalni?
2016. okt. 28. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,hogy erhes vagy,de ez lehet a menstruáció előjele is.

A teszt még nagyon korai ilyenkor egyébként.Én megvárnám a menstruáció napját,hogy mi lesz,fölöslegesen ne pazarold a tesztet.

2016. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szerencséd van,akkor már aznap kimutatja de olyan 3-4 napot szerintem érdemes várni
2016. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Àltalàban 1-2 nappal menstruacio elott szoktam èrezni hogy enyhen gorcsolok. De most mar 7-8 napja . Vàrok aztàn ha nem jön meg csinalok tesztet. Köszönom a gyors vàlaszod
2016. okt. 28. 10:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem 1 het kèsès utan
2016. nov. 7. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!