Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi előtt 4 nappal vagyok....

Menzi előtt 4 nappal vagyok. Fehér, krémes folyásom van. Ebből lehet baba vagy megfog jönni? Hőmet nem mérem, melleim viszont fájnak, de ez eddig is volt menzi előtt.

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ez jojel de várjuk kia végét. Azért hihetetlen hogy mennyi nő van aki probálkozik.És mennyi van akinek pont malett pozitiv a tesztje:) de jo nekik
2008. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaaa igen nagyon sok no szeretne babat es sajnos nagyon soknak nehezen jon osze:(
2008. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a mensi előtti időszakban mindig krémes fehér folyásom van, és még nem voltam terhes soha. Majdnem 2 éve próbálkozunk, ez alapján minden hónapban azt hihetném, hogy sikerült...De nem vagyunk egyformák, ha amúgy neked nem szokott lenni, az furcsa, akármi lehet...

Szorítok!!

2008. nov. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!