Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá?

Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyobb az esély az ikerterhességnek fogamzásgátló abbahagyása után rögtön? Tudom sokan szeretnének ikreket, de én inkább tartok tőle. Vagy nem jogos a félelmem?

2017. nov. 25. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam, de azt igen, h clostyval nagyobb, aztán kiderült, h 5 % helyett 8 %. Szóval sztem, ha van is százalékos emelkedés a fogamzásgátló miatt, az nem igazán lehet számottevő.
2017. nov. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Ulyenior ha veindul azonnal a peteérés, akkor egyszerre több pete érik be, hiazen a fogamzásgátló eddig megakadályozta a peteérést, az pedig nem lehet, hogy emiatt később jön a menopauza.

2 petéjű ikrek gyakoriak.


Viszont van, akit annyira megzavar a fog. Gázltló, hogy egybodeig nem is tud.. Ez a ritkább szerencsére a mai alacsony hormontartalmú tabletták után.

(Én ezért hagytam 1 évet helyrerázódni a szervezetek a baba előtt, nem kell, de én is tartottam az ikrektől, mert minden ágtól( nekem anyai-apai, férjem anyai) vannak ikrek. Nekem nagynéném és dédapám is iker.

2017. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*ilyenkor

*beindul

*hiszen


Bocsi

2017. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van már egy 1 éves kislányunk, akkor gyógyszer után lettem terhes rögtön, csak akkor ez az info még nem jutott el hozzám:). Következő hóban kezdünk próbálkozni a kistesóval, akkor reménykedek ne legyenek ikrek.
2017. nov. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!