Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt Corax Be Sural...

Tegnap előtt Corax Be Sural Direct terhességi teszt szemmel láthatóan pozitív lett, viszont másik két tesztem meg negatív másnap késő délután?

Figyelt kérdés

Az egyik negatív teszt Facelle volt, a másik pedig Bionexia.

Ma kellett volna nem meg jönnie, nem is jött meg, de ez nem jelenti azt, hogy esetleg később nem fog megjönni. Bár tüneteim vannak ugyan, de ez lehet mensi tünet is. Inkább az a furcsa, hogy szinte egész nap hányingerem van, és rossz a közérzetem.


Igazság szerint csak arra lennék kíváncsi, hogy a Corax tesztek mennyire megbízhatóak, és szerintetek a másik kettő meg miért lett negatív.


2010. jún. 1. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
corax megbízható, a másik kettőt nem ismerem
2010. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A másik kettőt nem ismerem, de arra tudok gondolni, hogy azok kisebb érzékenységűek. Ha így van, akkor még kb. két nap, mire azok a fajták is kimutatják. Corax-ról meg csak jót hallottam eddig, megbízható teszt. Úgyhogy ha minden igaz, lehet gratulálni:)
2010. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a negatívos tesztek nem annyira érzékenyek.

Továbbá a tesztet reggel kell csinálni, a nem várt napja körül meg főleg, mert olyankor magas a HCG szint.


Gratulálok!

2010. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszike aranyosak vagytok. Egyáltalán nem gondolok rá, mert már annyiszor csalódtam, hogy nem is bízok semmiben. Legjobb tudomásom szerint a Bionexia 20 - as érzékenységű, míg a Facelle, tán 25 - ös. A Corax is 20 -as érzékenységű. Éppen ezért nem értem, hogy egyik 20 - as érzékenységű kimutatja, a másik meg nem.

Ha esetleg megjön, akkor is jelzek, azért köszönöm a szurkolást. Két éve küzdünk.

2010. jún. 1. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a corax tiltólistán van, már többször is becsapott, a másik kettőt nem ismerem. De teljes szívemből kívánom, hogy téged ne verjen át a teszt!!!
2010. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia,


szívből kívánom, hogy a visszajelzésed egy nagy + jel legyen!!


Ági

2010. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a tesz életem legnagyobb átverése volt!Nekem is tiltólistán van.

Kívánom neked,hogy + legyen!

Drukkolok

2010. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is átvert ez a teszt. Olyan szép két csíkos volt. Még jó, hogy nem kürtöltem szét. Pár nap múlva megjött, kisírtam a szemem. Csinálj másikkal tesztet, egy pár nap múlva. Remélem terhes vagy. :D Drukkolok!
2010. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta megjött. Köszönöm a jókívánságokat. Mindenkinek erőt és kitartást kívánok.
2010. jún. 14. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
19-05-ös vagyok, Sajnálom hogy megjött, valahogy sejtettem hogy így lesz. Már csak azért, mert egy átverés a coraxos teszt. Mi is már 2 éve próbálunk a férjemmel gyereket összehozni, eddig sikertelenül. Most dokihoz járunk, mert én már úgy éreztem hogy természetes úton nem lesz, és igazam lett. Találtak nálam problémát, amit most kezelünk. Ti voltatok már dokinál? Üdvözlet, és kitartás. Andi
2010. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!