Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt állandóan negatív?

Ovuteszt állandóan negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

papírforma szerint 2 nap múlva lesz ovulációm és a 10-es tesztem ezt produkálta az imént...

[link]


Múlt hónapba a 25-ös végig negatív volt. De legalább halvány volt a második csík...

Most konkrétan semmi. Abban bízok, hogy totál máskor van ovum mint amikor kellene lennie és azért full negatív.

Azért nem gondoltam volna, hogy a 10-es érzékenységünk még halványan sem jelenik meg semmi.


Ti jártatok már így?


2017. nov. 27. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem elképzelhetetlen hogy azért negatív, mert nincs is ovud... sajnos vannak így egy páran.

Doki ultrahanggal biztosra megtudná mondani.

2017. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! 2 hónapja próbálkozunk, de ha ez a problémám és sejtem is, akkor nem szeretnék még 1 évet "malmozni"...

Eddig SZTK-ba jártam az éves rákszűrésekre, de keresek egy megbízható orvost.

2017. nov. 27. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:

2 hónap még nem sok. Nyugi.

De amúgy igen, egy magándoki ha végigkíséri a ciklusod és középidőben figyel, akkor ki fog derülni van e peteérésed vagy nincs. Ha van, akkor meg egyértelműen belövi, hogy mikor kell akciózni.

2017. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy csak 2 hónap... De az a baj nem az a fajta vagyok, aki ha úgy érzem, gondolom, hogy valami nem oké, akkor várok és várok türelmesen hónapokat, míg esetleg megerősítik, azt amit már hónapokkal korábban is sejtettem. Ciklusom is rövidül folyamatosan. 1 éve 28 naposak voltak, most már 24-nél tartok. Az sztk-ban a dokinak a nyári citonál mondtam, hogy szeretnék kérni vérvételre beutalót, ahol a hormonokat megnézik. Szeretnék azon a téren is biztosra menni, de nagyon elutasító volt. Végűlis ő fizetni a tb-met...ja nem.

Minden magán dokinál van amúgy ultrahang?

2017. nov. 27. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Az már jó jel, hogy van szabályos cikusod!

Igen, az ultrahang egy magán orvosnál alap.

A legjobb az lenne, ha endokrinológus-nőgyógyászt találnál, hiszed írod hogy hormonokat is szeretnél nézetni.

Én úgy tudom, hogy háziorvos is ad vérkép beutalót, de nem tudom azért fixre.


Ha találsz magánúton egy dokit, ő majd útba igazít, mondjuk ugye akkor minden pénz...

De tb alapon meg hetek-hónapok bekerülni egy endokrinológus orvoshoz...

2017. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, a ciklusom 24-25 napos már. Remélem nem fog jobban csökkenni. Igazából kifizetem természetesen, csak egyszerűbb volt egy rákszűrésre kérnem hónapokkal korábban egy időpontot és arra besétáltam.

2017. nov. 27. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Még sosem volt pozitív LH tesztem,viszont 3x voltam vàrandós !Nézesd meg dokinál,hogy van-e peteérésed.Az alapjàn meg tudod saccolni,hogy mikor legyetek együtt.
2017. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na erről a tesztről az a véleményem,hogy egy kalap sz@r.UH-os peteérés követés mellett,mikor tudtam azt is mekkora tüszőim vannak,aztán azt is látta a doki hogy meg is repedt,ez a teszt akkor is teljesen negativ volt.Nemhogy negativ,de még egy halvány 2.csík se volt rajta.Tehát nekem nem vált be sosem :)
2017. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így jártam ezzel a teszttel. Ami kék nyelű és rá van írva, hogy "LH" az nálam sem lett pozitív. Ilyet rendeltem pár db-ot fastestről, előtte is One Step-et használtam csak zöld nyelűt (ami pozitívat mutatott amikor kellett).

Legutolsó ciklusomnál beletörődtem, hogy nem volt ovum (erősödött a teszt, de sosem lett pozitív), vagy nem akkor, aztán nov 20-án pozitív lett a terhességi tesztem, néztem egy nagyot :) 1 napra rá kiderült, a kék végű LH feliratú teszt volt a mumus. Másnak sem mutatott pozitívat, míg a zöld igen. Nem számított, milyen érzékenységű.

2017. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!