Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most pár napja elkezdett...

Angi39 kérdése:

Most pár napja elkezdett fájni az egész mellem, sokat járok pisilni, szédülés, gyakori fejfájás és állandóan csak eszek de a teszt negativ lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberi agy néha olyan dolgokra is képes, mint a tudat alatti befolyásolás.

Nagyon szeretnél valamit, arra összpontositasz, csak az jár a fejedben és képes úgy cselekedni, hogy neked jó legyen.


Mikor teszteltél? A nemvárt napján vagy még előtte? Mennyi ideje késik?

Csinálj egy tesztet 2 nap múlva és ha akkor is negativ akkor menj el a dokidhoz. Ő kivizsgál majd.

Kivánom, hogy baba legyen :) drukkolok :)

2012. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát már holnap lesz egy hete h késik. már minden megfordult a fejemben. én már nem értem. megfogadom a tanácsod köszi :)
2012. nov. 14. 17:15
 3/4 A kérdező kommentje:
3 honapja boldog anyuka vagyok :-)
2013. okt. 13. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok,erőt és egészséget az egész családnak. Egy hónap múlva én is az leszek :)
2013. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!