Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhessére utalhat vagy...

Ez terhessére utalhat vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolso menstruaciom oktober 28 adikan volt.ovulaciom elvileg 11-12 . Paromal probalkoutunk elotte akor es utana is. most 4 napja kesik.igaz hogy nem mindig pontos sajna a ciklusom. De eddig megglepo modon nagy szarazsag volt de ezertem hogy mingyart megjön. De elobb volt egy atlaco kicsit nyulos de vizes folyasom(sok). Ez jelentheti azt hogy megfog jonni? Igy igazan tünetem nincs. Neha kicsit faj a hasam.elso terhesegemnel anyira nem volt tünetem hogy 8 hetesen derült ki. Vagy lehet nem figyeltem mert nem gondoltam hogy az vagyok. Szerintetek? Teszttel meg akarok varni par napot. De remelem nem a menstruacio jele ez.tuti mindenkinel mas de hatha van valaki aki igy volt :) elore is köszi ha elolvasod es valaszolsz :*
2017. nov. 28. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Pont azért nem vagy beljebb, ha valakinél így volt, mert lehet, hogy Nálad nem így lesz. Egyébként nekem menstruációt jelez, a terhességnél inkább szárazság volt, de másnál meg fordítva.
2017. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat igen köszi :) csak ugy ereztem hogy kikkel irnom magambol hátha
2017. nov. 28. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel eltelt már 14 nap az ovud óta,ezért már a teszt is kimutatná,ha terhes lennél.Szerintem csinálj egyet.
2017. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok okt.27en volt meg tegnap csináltam negatív lett de még mindig nem jött meg pedig Már 2 hete fáj a mellem be van duzzadva
2017. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Penteken tudok csak tesztet venni.remelem nem jon meg es pozitiv lessz.nekem a mellemmen sajna nem vetem eszre külömbseget.sajnalom hogy negativ lett.de meg szerintem lehet rá esélyed. A folyasom jelenleg eltunt.ez olyan hirtelen folyas volt vagy nem tudom
2017. nov. 28. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi tünetem. Késett, teszteltem. Pozitiv lett, igy egyből bejelentkeztem a dokihoz (volt már egy vetélésem, ugyhogy mondta a doki hogy pozi teszt után 2 naponta menjek). Szerencsére minden rendben. Folyásom nekem is volt/van. Ilyen fehéres átlátszó, mennyiségre változó. Drukkolok neked.

5+3 hkm😊

2017. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulállok es köszi .. :) meg mindig nem jott meg.ha pentekig semmi akkor tesztelek :) folyasom jelenleg nincs.
2017. nov. 29. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes voltal kerdezo?
2018. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!