Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5nap menzesz után még...

4-5nap menzesz után még 6-9nap barnázásom van egészen az ovu-ig (szabályos 28napos ciklus,14. napon peteeres), ez milyen betegségre utalhat? Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, de 3 nőgyógyász és az endokrinológus nem talált sem szervi, sem hormonális eltérést, ami okozhatná. (hashimotom van, de a pajzsmirigyes véredeményeim rendben vannak, ciszta nincs). Teherbeesés előtt szeretném rendbetetetni:-/

2017. okt. 25. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nem normális

A pajzsmirigyre kellene gyógyszer

Én is az vagyok

2017. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mehszajseb?
2017. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szedem a tiroxint, normálisak az értékeim.


IR nem okozhat ilyet? azzal nincs tapasztalatom és nem is vizsgáltak rá.


méhszájseb nincs, sem polip, sem ciszta

2017. okt. 25. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én IR vagyok, míg nem volt kezelve addig csak hébe-hóba volt peteérésem. Így mensi előtt 2 nap barnázás alap volt, esetleg utána 2 nap. De ilyen hosszan soha, pedig elég rosszak lettek az eredmények.
2017. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg véralvadással kapcsolatos gond?


Ilyen hosszú barnázásról még nem nagyon hallottam.

Nekem egyszer fordult elő aspirin szedés után.

2017. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az biztos h 1.szules utan 6hetig vegig vereztem es a 2. Utan kaptam 2 adag vert mert annyi vert vesztettem,meg lehet h el lehetne menni veralvadas/verzekenyseg kivizsgalas iranyba.


Koszi az IR-es valaszt is es h otleteltek nekem!!! Ugy tunik az orvosaim nem keritenek neki nagy feneket,tehat nekem kell kitalalni h mi ez.

2017. okt. 25. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kb 5 napig rendesen vérzek, s utána még 5 napig barnázom. Kérdeztem az orvosomat (úgy tettem fel a kérdést, hogy normális-e hogy 10 napig menstruálok) mert én ezt egyben a menstruációmnak számítom. S azt mondta hogy ez nem kóros ugyanúgy mint a 2 nap sem. A nők menstruációs határértéke: 2-11 nap. Anyukám is 10-12 napig menstruál. Szóval én ezt a genetikára fogom. Igen, kellemetlen, hogy négyhetetne két hétig vérzek, de ez van..
2017. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!