Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan betegség, ami...

Létezik olyan betegség, ami terhestüneteket okoz?

Figyelt kérdés
Kérem, akinek nem tud válaszolni normálisan, inkább ne írjon.

2017. nov. 28. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, barmilyen hormonokkal kapcsolatos betegseg. De Neked a hasad puffadt szoval az meg valamilyen gyomorproblema lehet.
2017. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te válaszoltál az előző kérdésemre? :) Hormon nem hiszem, mert 3 hete volt vérvételem, pajzsmirigy hormonszintet néztek az oké. A teljes vérkép is tökéletes. Endokrinológián nem jártam, de nem gondolom, hogy hormon gond. Persze, egyértelmű, hogy orvoshoz megyek, ha vmi nem oké. A gyomrom rendben van. Köszi a választ.
2017. nov. 28. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Olvastam igen :)
2017. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)

Már késik egy napja. Kíváncsian várom a hétvégét.

2017. nov. 28. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen tüneteid vannak. De ebből sem lehetne megállapítani semmit sem. Mivel semmivel sem szeretnélek ijesztgetni és konkrétumok sem ismertek így nem írok semmit. Javaslom, hogy nézesd meg dokival, lehet, hogy mégsem vagy terhes. A vérzés más miatt is kimaradhat és a többi tünet is kapcsolódhat sok dologhoz.

Lehetne itt találgatni, de minek? Fölösleges stressz lenne csak. :)

2017. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A létező összes tünetem megvan, mint ami a kislányommal volt, amikor vártam. Amikor vele pozitívat teszteltem, és még csak 4 hetes terhesség volt, tehát nagyon-nagyon korai, én már előtte 1-2 héttel tapasztaltam alhasi szurkát. Furcsán éreztem magam, pedig még csak 4 hetes volt. ( ma már nagylány ) Az utolsó vérzésem pont 30 napja volt, és párommal védekezés nélkül minden nap rajta voltunk a tesón, volt hogy többször is. Nagyon szeretnénk. Tüneteim: alhasi szurkálás, feszülő mell, érzékenység szagokra, fél óránként pisilés, kívánósság , undor nagyon ritkán, puffadás, székrekedés, vagyis jóval ritkább széklet, és most már alvászavar is. Azért nem írtam tünetet, mert az ehhez kapcsolódó másik két kérdésemben a válaszolók fele hülyének nézett, és le is írta ezt a "kedvességet. " Az előfordulhat, hogy a tünetek egy részét úgymond bebeszélem magamnak, mivel akarom a bébit. De az alhasi szurka nem volt korábban. Azt nem tudom mással magyarázni. Se fogamzásgátló szedés alatt, se szedése nélkül nem volt ilyen. Utoljára 2010-ben volt ilyen amikor lányomat vártam, ez tűnt fel akkor is már. Köszi, igazad van, nem kell a megijesztés, nem vagyok beteg. A vérképem jó, az étvágyam is, nem fáj semmim, nem jelez a testem. Ha egy késői pé-ből mégis terhes vagyok, felteszem ide a tesztet. Köszi a választ!
2017. nov. 30. 04:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Ok, legyen ++-os :) Azért ha mégis negatív a teszt, menj dokihoz, mert ezek a tünetek nem normálisak úgy.
2017. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezek szerint már harmadjára kérdezed meg. Ami nem baj, de hát mit vársz, mit lehetne írni azon kí ül hogy igen hú ezek tökre terhességet jeleznek, közben meg ki tudja hisz senki nem lát beléd. Orvos. Vagy teszt pár nap múlva, addig úgysem leszel okosabb a tippelgetésektől, csak magadat hergeled.
2017. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, így lesz. Vérzésnek jele sincs szerencsére, szombaton újabb teszt.
2017. nov. 30. 18:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel feladtam a reményt, meg is jött. :( De mitől szurkál a hasam? Lehet beindultak a petefészkek, hogy abbahagytam a gyógyszert? Most már érdekel, hogy lehet -e nőgyógyászati betegség a háttérben. Jövő héten megyek dokihoz.
2017. dec. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!