Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mire számíthatok?

Szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Késik a menstruációm már lassan 3 hete...(nov.12).Csináltam pár napja egy amazon tesztet és utána pár x-epilt is de mindegyiken extra halvány csík jelent meg szinte egyből ami sajnos nem erősödik.Időpontom már van a dokihoz,de az annyira soká van,hogy addig megőszülök 😂😂😂.Érdemes reménykedem szerintetek,hogy terhes vagyok vagy inkább tőrödjek bele,hogy nagyvalószínűséggel nincs baba hanem más a bajom?Volt már valaki így,hogy nem jött meg neki a teszt negatív volt vagy nagyon halvány ami nem erősödött és mégis baba volt?


2017. nov. 30. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszteket?
2017. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kidobtam őket :(!

De most gondolkodok,hogy csinálok 10-es one steppet

2017. nov. 30. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem veszel normális tesztet? Vannak a clearblu tesztek 4-5-6nappal előbb mutatják mint a menszesz megjönne . En is gyakoroltam a hulye netes tesztekkel. Mar feladtam hogy bincs baba. Amikor csinaltam egy prediktor earlyt ami olyan sotet csikos lett hogy nem is hittem el...masnap a digitalis mar mutatta hogy 2-3 hetes vagyok. Szval. Vegyél rendes tesztet.
2017. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak pár napja csináltál tesztet (csodálkozom hogy nem előbb), és mind halvány lett, akkor sajna lehet hogy VOLT baba csak elhalt. Ezért fontos is hogy lásson doki. Cáfolom hogy az X-epil nem jó, nekem erős volt rajt mindig a csík ha volt baba. Már nemvárt után pár nappal is.
2017. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vettem többfajta normális tesztet,de mind ugyan azt a halvány csíkot mutatta.

Nem pár napja csináltam az első tesztet hanem akkor csináltam az amazont meg az x-epilt.Előtte is teszteltem már (one szép,Gabriel,medilab,amazon,x-epil)

2017. dec. 1. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!