Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatok ezek után?

Mire számíthatok ezek után?

Figyelt kérdés
Úgy estem teherbe hogy még menstruáltam.2016.09.09-én voltunk együtt, 2016.09.26-án az az ma reggel teszteltem.A teszt csík azonnal pozitívat mutatott,de 10 perc múlva el tűnt mindkettőről a második csík/csíkok.Nekem pénteken genny zacskó keletkezett az ínemen ,van egy letört fogam.Antibiotikumot szedtem össz-vissz 8db dalacint,és fájdalom csillapítót ,több fajtát mert elviselhetetlen volt a fájdalom,most is,de mióta tudom hogy terhes vagyok nem szedek semmit , holnap kell mennem a szájsebészetre,mert a fogorvos nem tud velem mit kezdeni.Mikor ülök vagy fekszek fáj a derekam, mindjárt megjön érzésem van , és félek hogy elvetélek a gyulladás miatt.Holnap már kezelni fogják a fogamat,és biztosan kapok majd antibiotikumot, hogyha van olyan amit állapotosan is lehet szedni. Ezek a tünetek arra utalnak hogy elvetélek?Enyhe alhasi görcsök, olyan mintha feszülne a hasam alatt és fáj a derekam :( Holnap szájsebészetre megyek,nőgyógyászhoz csak később , pedig tudom az is nagyon-nagyon fontos lenne,de nem maradhatok így sem mert teljesen el torzult az arcom :(
2016. szept. 26. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100% hogy terhes vagy?
2016. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyha egy tesztet csináltam volna és nem kettőt,vagy csak az egyiken jelent volna meg a 2.csík akkor nem gondolnám hogy terhes vagyok,mert lehet hogy "szellem csík"volt,vagy esetleg fars volt a teszt.De mind kettőn azonnal megjelent a 2. csík, majd 10 perc után eltűnt.Tesztelek holnap újra, egy érzékenyebb teszttel, mert ezek teszt csíkok voltak.
2016. szept. 26. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak nem szokott eltünni a csík pozitív után

Én is szedtem antibiotikumot és még nem tudtam hogy terhes vagyok mert nem volt rá semmi jel, nekem azt mondta az orvosom hogy jobb kikezelni a gyulladást mint a szervezetben maradjon mert azt nem biztos hogy elbirja egy korai terhesség

Ne aggódj nem lesz gond

#1#

2016. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,minden jót! :)
2016. szept. 26. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)

#1#

2016. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,nem akarok kötekedni de nemhinném hogy pozitiv lenne a teszted ha mindketöröl eltünt a 2ik csik,altalában a pozitivat jelzö csik ott marad a helyén ha terhes vagy,de ne legyen igazam persze és a következö teszted legyen eggyértelmü😊
2016. szept. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csináltál azóta tesztet?
2016. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel negatívat teszteltem...
2016. szept. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!