Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek inszemináció útján...

Akiknek inszemináció útján jött össze a baba, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Mit tegyek/ne tegyek a beavatkozás után?

Már a harmadikra készülünk, és úgy szeretném, ha sikerülne. Gravidát szedek, egészségesen élek, nem fürdök forró vízben, igazán vigyázok magamra. Van egyéb tanácsotok?


2010. dec. 14. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem inszeminációval fogantam meg, de nekünk is 1,5 év volt mire sikerült. Ráadásul elsőre a 8. héten elvetéltem. Azt gondolom, hogy ennél többet nem tudsz tenni és ne is akarj, mert csak magadat teszed tönkre. Nyugodtan igyál kávét, ha amúgy szoktál, szexelj, érezd jól magad, mert ezeken a dolgokon egyáltalán nem múlik a dolog sikere.
2010. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg múlik.

Én nem mentem dolgozni,pihentem,olvasgattam,feküdtem,pozitívan álltam a dolgokhoz,és nem tetem úgy,mintha mi sem történt volna.Nem azt mondom,hogy szögezd magad az ágyhoz,és tedd magad üvegbúra alá,csak azt,hogy kíméld magad,egyáltalán ne érjen stressz.

2010. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem inszeminációval estem teherbe, hanem lombikkal, de azért van némi hasonlóság a dologban.

az első válaszolóval egyet értek. persze kíméld magad és élj egészségesen, de ennél többet nem tudsz tenni az ügy érdekében. Sajnos nem ezen múlik.

az első két beültetésnél még arra is vigyáztam, hogy nehogy a légy rám repüljön (sok pihenés, vitamin, helyes táplálkozás, könnyű séta stb. stb.) A harmadik beültetésnél besokalltam és éltem az életemet, mintha misem történ volna. Dolgoztam, jöttem-mentem, a férjemmel élveztük az életet. És tessék, így sikerült. Nemsokára megszületik a kislányunk.

2010. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok a babához!
2010. dec. 14. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére az első inszem sikerült, bár előtte 3,5 évig próbálkoztunk hiába.

Minden értékem tök jó lett, spermiogram tökéletes, valahogy meg sem fordult a fejemben, hogy ne sikerülne. Ott rögtön feküdtem még 2 órát, és utána otthon még 3 napig csak enni és pisilni keltem fel, 1 hétig voltam betegszabin.

Utána viszont mindent úgy csináltam mint előtte, dolgoztam, ráadásul a hugom akkor ment férjhez, segítettem a szervezésben, előkészületekben. A 30. hétig dolgoztam, és az 1 hetet leszámítva nem voltam táppénzen egyáltalán, nagyon jól viseltem a terhességet.

Neked is sok sikert!

2010. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!