Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem szednek terhes...

Akik nem szednek terhes vitamint, milyent szedtek?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk és terhes vitamint semmiképp nem szedek.

2 hónapja folsavat, és 1 hónapja magnéziumot és B6-ot.

E vitamint olvastam, hogy nagyon hasznos ilyenkor nekem és a páromnak is. Csak ennyi bogyót bevenni...

Jó lenne valamilyen komplex vitamin.

Ti mit szedtek?


2017. dec. 1. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
miért nem szeretnél terhesvitamint szedni? az komplex...
2017. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

"milyent" 😂

"Jó lenne valamilyen komplex vitamin"

"terhes vitamint semmiképp nem szedek. "

De sok bogyót se akarsz.

Akkor?!

Ne szedj semmit, aztán probléma megoldva

2017. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2 ismerősömnek is autista kisbabája született és terhesvitamint szedtek... semmiképp nem szedek!

Úgy komplex, hogy magnézium, b és e vitamin legyen benne.

És olyanokat kérdeztem, akik ilyent szednek, nem pedig okoskodást!

2017. dec. 1. 11:33
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Öhm es bizonyitottak h attol lettek autistak? Figyelj ha nem akarsz ne szedj. Toljad a gyumolcsot, zoldseget...regen se volt terhesvitamin. En szedek am de ez mindenkinek egyeni dontes.
2017. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Terhesvitamint szedtek, ezen kívül ultrahang vizsgálatokra is jártak, szexeltek a terhesség alatt, gyakran simogatták a pocakjukat és éjjel ágyban aludtak.

Jobb, ha ezeket sem csinálod, hátha veszélyesek. De ha inkább körülnézel, hányan szednek terhesvitamint, szeretkeznek és csinálnak még egy csomó dolgot, majd semmi baj a gyermekükkel, akkor nem kínzod magad ilyen oktalan ostobaságokal.

Majd ha olvasol egy kutatást, ahol két csoport anya között csak annyi a különbség, hogy az egyik terhesvitamint szed a másik pedig placebot, és az előbbiben több autista gyermek születik, mint az utóbbiban, akkor kezdj aggódni.

2017. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom egyáltalán és mivel kedves ismerőseim, így hiába erősködsz NEM szedek terhesvitamint! Rengeteg gyümöcsöt és köretnek minden nap zöldséget eszek! Reklámozd magad máshol kérlek!
2017. dec. 1. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Az én dokim is azt mondta, hogy véletlenül se szedjek terhes vitamint! Csak folsavat ajánlott, nekem és a férjemnek is.
2017. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg netto butasag osszefuggesbe hozni a vitaminokat az autizmussal... hoax..
2017. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Terhesvitamint én sem szerettem vna szedni mielőtt terhes nem leszek, E-D vitamint szedtem és folsavat! Nem art a terhesvitamin de én feleslegesnek tartom. A nők nagyon nagy része anélkül lesz terhes, es mivel ugy gondolom h egészségesen étkezem felesleges lett vna ha a pozitív teszt előtt már szedem.

Utána /mostterhesen a 20.hétig elevitet szedtem ,12.hetig kulon folsavat is mert igy ajánlotta az orvos. Plusz gorcsokre mg!

Azóta vasat (bár azt kismamavitamin mellé is kellett) mg-t és néha bekapoj egy szem kalciumot vagy omega 3 kapszulát. De ami minden napos az az mg és vas!:)

2017. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Na de könyörgöm a terhesvitamin ugyanolyan, mint az összes többi multivitamin, max. nincs benne pár olyan vitamin, amit terhesen nem ajánlanak. Én pl. normál komplex multivitamint szedtem.
2017. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!