Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, barnás folyás?

Negatív teszt, barnás folyás?

Figyelt kérdés
November 26-án kellett volna megjönnie, de nem történt meg, persze volt előjele enyhe hasigörcs formájában. 28-án tapasztaltam egy nagyon kevés, pár cseppnyi barnás folyást, s a következő napokban is. Nem tudom ezt mire vélni. Mellette időszakosan nagyon enyhe hasigörcsöket, derékfájást érzek, meg puffadást. Tegnap (2-án) csináltam egy terhességi tesztet, ami határozottan negatív lett. De lehet, hogy túl korán végeztem el, mert 25-én voltunk együtt, azóta csak egy hét telt el. Szóval nem tudom, mi állhat a háttérben, várjak még egy hetet és csináljak tesztet ismét? Lehet egyáltalán terhesség? Vagy valami baj van?

2017. dec. 3. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hormon zavar

2017. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg 25-én hiába voltatok együtt, nem eshettél teherbe. Hisz ovuláció a ciklusod közepén van és ha akkor van az együttlét, akkor a nagy könyvben előírtak szerint akkor eshetsz teherbe. Nagyon ritka, bár előfordult már, hogy valaki menzesze előtt közvetlenül esett teherbe, de valószínűleg nálad nem hiszem, hogy erről lenne szó. Illetve teljesen felesleges volt tesztelned, ugyanis sikeres aktust követően legkorábban 2 héttel mutatja ki a teszt, ugyanis nem elég a megtermékenyítés, be is kell ágyazódnia a megtermékenyített petesejtnek, ami meg legalább 10 nap. Tehát teszt még ki sem mutathatná a 25-ei együttlétből netán mégis megvalósult terhességet.
2017. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!