Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat jelentene ha elolvasnato...

Sokat jelentene ha elolvasnatok es tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Hosszu lessz, de ha van egy kis idotok olvassatok el hatha tudtok segiteni.

Augusztusban kesett egy honapot a menszeszem kaptam ra gyogyszert ami meg inditotta. Nagyon orultunk volna ha baba van de sajnos nem:(

4tesztet is csinaltam akkor es nagyon csalodott voltam.

Viszont most megint kesik 9.napja.

Tesztet meg nem csinaltam. Felek h megint csalodni fogok.

Hanyinger szedules szokott lenni de inkabb este fele. mellem is csak akk faj ha pl megerintem.

Hasi nyilalo erzes es kisebb gorcs is volt.

12.en tudok dokihoz menni.

Sztetek varjak addig es necsinaljak tesztet vagy csinaljak?

Ha megint nem baba,akkor lehet h baj van h mindig kesik? Vagy ilyen van es termeszetes? Nagyon parazok :/


2017. dec. 3. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
A nővéremnek mindig máskor jön meg, gyakran előfordul hogy egy hónapot kimarad neki, kamasz kora így van. A babát is emiatt nem vették érszre korán. Késett neki de egyéb tünete nem volt.
2017. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz, de ha össze-vissza jön meg, akkor egyáltalán nem biztos, hogy van baba. A tüneteid beképzeltek is lehetnek.
2017. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Ha nincs, csalódni fogsz 12-én is...
2017. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értelek, természetes, hogy tesztelj!

Félsz megtudni... előbb-utóbb úgyis kiderül, szerintem a bizonytalanság sokkal rosszabb.

Ha nem vagy terhes, a doki majd megmondja, akkor is menj el a dokihoz, majd ő megmondja, a te esetedben mi lehet a rendszertelen ciklus oka.

2017. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyebkent mindig Jol jott meg a menszeszem egy ket napok voltak hogy kesett.

Erre a doki azt mondta h termeszetes.

Mikor egy ho kimaradt arra is azt mondta, hogy ilyenek vannak. Megnezett nem latott semmi rosszat,

6eve menstrualok. es most volt eloszor h ilyen volt egy ho.

Szval igazabol mindig jol jott.

Augusztusba mikor kaptam ra gyogyit utanna megint rendszeres volt most viszont megint 9 napja h kesik.

Igazatok lehet,ha nincs baba akkor 12en is csalodni fogok.

Csinalok tesztet aztan hatha. Ha baba nincs remelem mas problema sincs. Koszonom vl

2017. dec. 3. 13:49
 6/10 A kérdező kommentje:
28-30napos szokott lenni a ciklusom
2017. dec. 3. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tesztelj!
2017. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teszteljél. Az természetes ha egy egy menszi kümarad, hisz nem gépek vagyunk. De késhet stresztől is nagy fogyás hízás miatt. Rossz étkezési szokások miatt.
2017. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt.:)
2017. dec. 3. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ird meg az eredmenyt! Drukkolok hogy baba legyen
2017. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!