Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Lent!

Lehetek terhes? Lent!

Figyelt kérdés

Tegnap előtt pettingeltunk a párommal, túl hevultunk és betette nekem (tudom felelőtlenség blablabla) Párszor huzogatta de megeskudott rá hogy nem élvezett el. Pont a menstruációm előtt voltam 1 nappal. Tegnap meg is jött de nagyon rendszertelenül. Először rengeteg vér jött most meg már alig alig. Lehetek terhes?Kérlek legyetek kíméletesek mert nagyon be vagyok tojva...

18/L


2017. dec. 3. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehetsz.
2017. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1es-miért ijesztgeted szegény kérdezőt?

Nincs jobb szórakozásod?

Kérdező! Ennyitől kizárt, hogy terhes vagy!!

Persze legközelebb ne kapjon el benneteket a hév ennyire!

2017. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2!
2017. dec. 3. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem ijesztegetem, mert lehet. Ugyan kb 0,2% az esélye, de lehet.
2017. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség esélye mindig megvan,ha védekezés nélkül él valaki szexuális életet.

Kicsit olvasgass még kérdező a a megtermékenyítéssel kapcsolatos témákat,mert rendkívül tájékozatlan vagy.

2017. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A menstruácio előtt egy nappal nem igazán szokott peteérés lenni, de ha mégis volt akkor is vagy 5 nap, mire megtermékenyül és beágyazódik. Tehát a szervezeted még nem is termelné a hormont, ami a menstruáció kimaradását okozza. Persze létezik spontán peteérés, stb, de még akkor sem ágyazódott volna be, így a menstruációdon sem változtatna.
2017. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!