Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben végre én is...

Decemberben végre én is kismama leszek?

Figyelt kérdés
Várjuk együtt :)

2017. dec. 3. 21:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/210 anonim ***** válasza:
100%
X-epillel csináltam. Az szerintem jó fajta. Tényleg rozsaszinnek latom de nagyon halványka. Két nap múlva ismertelek. Első babánál is pénteken még negatív volt, hétfőn már rendesen látszódott. Úgy hogy ezért vizsgáltam meg most rendesebben hátha múltkor is látszott csak ennyire halványan. :) De akkor nektek volt rossz tapasztalat x-epillel? Szellemcsik, bármi.
2017. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/210 anonim ***** válasza:

Csatolsz rola kepet? Nekem xepil es gabriel volt multkor halvanyan pozi es 5nap kesessel meg is jott. Most nem tesztelek ezekkel hanem veszek valami mast.,babonabol.


Drukkolok h erosodjon nalad. Nekem is masodik baba lenne

2017. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/210 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mert annyira halvány hogy fényképen egyáltalán nem látszik pedig próbáltam már. Valahogy nem jók a fények, és ha rá közelítek akkor még homályos lesz. Pedig párat már lőttem róla.:( De ha két nap múlva erősebb lesz akkor mutatom. :)
2017. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/210 anonim ***** válasza:
Oksi.,erosodnie kell addigra tuti
2017. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/210 anonim ***** válasza:
Én is remélem. Párom azt mondta ő akkor hiszi el ha 8 csík lesz rajta.....🤦 Drukkolok hogy mindenkinek legyen pozitív. Remélem nekem se lesz csalódás! :) D.
2017. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/210 anonim ***** válasza:

[link]


Ahol van a nyíl, ott van. Lehet így nem látszik. De élőben azért jobban látszik. :) De még nem veszem készpénznek,majd ha erősebb lesz.

2017. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/210 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt,és nem baba miatt. :( Remélem neked a babát jelzi!Szorítok nagyon! [link]

Mentia

2017. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/210 anonim ***** válasza:
Azta. Pedig ez azért egyértelmű. :/ Nekem eddig vagy pozitív volt vagy negatív. Ilyen sose, azért remélem hogy még csak kezdeti és amiatt halvány. De majd még ellenőrzom. :)
2017. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/210 anonim ***** válasza:
Nagyon halvany meg az igaz. Ket nap mulva eroset mutathassal azt kivanom :)
2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/210 Dittte ***** válasza:
Remélem pozi lesz a többi teszted is!!! Úgy szeretném én is ezt újra átélni!!! Csütörtök, péntekre nem várom. Semmi tünetem nincs. Az első babánál ilyenkor már pisilni jártam óránként es majd leszaladt a petefészkem. Ugy erzem ez a hónap is elúszott. Valahogy nem is reménykedem. Tesztet sem fogok csinálni. Erősebb a megérzésem ez ügyben. :(( ez a hétfő semmi jót nem hoz ki belőlem
2017. dec. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!