Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberben Debrecenben szülő...

Decemberben Debrecenben szülő kismamák! Hogy vagytok? :D

Figyelt kérdés
A klinikát vagy a Kenézyt választottátok? Miért? Van fogadott orvosotok/szülésznőtök? Összepakoltátok már a kórházi csomagot?

2012. nov. 16. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én január elejére vagyok kiírva,de ki tudja,lehet hogy december vége lesz belőle. :D Én a Kenézybe fogok szülni. Ennek több oka is van: a nőgyógyászom ott rendel,nála fogok szülni is,én magam is ott dolgozom nővérként,a párom szintén ott orvos,és mivel előtte dolgoztam a Klinikán is,és ott nincsenek épp jó tapasztalataim a szülészeten. Tehát én eléggé elfogult vagyok a Kenézy mellett :D A kis csomagomat is összepakoltam már. Várom hogy kíbujjon a kislányom. :)

És te hogy állsz mindezekhez?

32.hkm

2012. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a klinikát választottam. Vidéki vagyok, így a Kenézyhez tartoztam volna, de a klinikán van a dokim, így nem volt kérdés, hogy ott fogok szülni. Január 1-re vagyok kiírva, de a doki szerint karácsonykor meglesz. :) Kisfiú, és első baba. Én még nem pakoltam össze, igaz már minden megvan, de még nem vitt rá a lélek. Lehet, hogy azért, mert akkor már túl közelinek érzem az egészet. Nagyon várom már, de kezd kialakulni bennem egy kis félsz.

Neked kisfiú? Kislány? Első baba?

2012. nov. 16. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Első baba nekem is,és kislány lesz. :)

A félsz az bennem is megvan. Minden nap arra gondolok hogy vajon mikor szándékozik majd kibújni,és hogy milyen lesz,tudni fogom e hogy épp mit kell csináljak stb...

És a babának megvettetek már mindent?

Az első voltam

32 hkm

2012. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziasztok. én is vidéki vagyok,dec. 31-re vok kiírva nekem is első baba és kisfiú. :) holnap megyünk a kenézybe az egyik dr. úrhoz megbeszélni a dolgokat, valószínű h ott fogok szülni. azért azt választottam, mert a klinikáról nem sok jót hallottam mostanában,de amúgy kinek mi a jó, mki mást mond. még nem pakoltam össze a csomagot de már minden megvan. Jó babavárást mkinek :)
2012. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, mi már megvettünk mindent. A szobáját is berendeztük, már csak a kisfiúnk hiányzik... :)

Igen, mindenki más véleményen van a kórházakat illetően. Az ismerőseim 90 %-a a kenézyt választotta, de így, hogy a dokim ott van, nem akartam más orvost keresni.

Ti levetetitek az őssejtet? Hétfőn voltam az egyik bababolt előadásán, és elég jó dolgokat tudtam meg. Ha megtehetnétek, akkor hogyan döntenétek?

2012. nov. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!