Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől jöhetett meg 4 nappal...

Mitől jöhetett meg 4 nappal előbb?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusomban már nem használtunk óvszert, megszakítással védekeztünk. Még nem tervezünk tudatosan babát, de nem baj, ha jön, azért döntöttünk így.

Ami fura, hogy 4 nappal előbb jött meg a menzeszem. Görcsölni nem görcsölök. Ugyanolyan érzés, mint máskor, talán egy picit erősebb a vérzésem az átlagosnál.

Ilyen nem szokott velem előfordulni. Sosem napra pontos, de inkább késik 1-2 napot, vagy ha előbb jön, akkor is max 1 nappal.

Lehet összefüggés?


2017. dec. 4. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Mivel lehet összefüggés?
2017. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben 28 nap (1-2 nap +/-) időközönként jött meg. Aztán egy alkalommal (kb 5 éve, akkor voltam 33 éves) egyetlen-egyszer 20 napra. Elmentem orvoshoz, mert megijedtem, hiszen ilyesmi azelőtt sosem volt, de nem volt semmi gond, mondta, hogy ilyesmi előfordulhat. Utána is mindig pontosan jött meg, azóta szültem egy gyereket és most várom a másodikat. Szóval ne aggódj, nincs baj.
2017. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!