Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi lett a tesztem, de...

Pozi lett a tesztem, de boltban dolgozom. Még ezt az 1hónap próbaidőt ki kéne bírnom és ki is fogom, de sokat kell emelgetnem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleményére vagy tapasztalataira vagyok kíváncsi akik boltban dolgoztak, miközben babásak lettek.

2017. dec. 4. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Én tornáztattam beteg gyerekeket, amikor a kislányomat vártam. Aggódtam is, mert első terhességnél elég ijesztő az alhasi szurka, és több folyás. Minden pisilésnél szinte imádkoztam, hogy ne lássak vért. De szerencsére a lányom nagyon jól tapadt, esze ágában sem volt nem megszületni. :) Nagyon boldog időszak volt. A gyerekeknek mondtam hogy mi a feladat, a kisebbeket néha meg kellett emelni, de soha nem hasból, hanem derékból, így nem erőltettem meg magam. A 26. hétig dolgoztam,semmi baj nem volt a terhességgel. Ha jól megtapadt, nem lesz baj. Grat!
2017. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszodat.Még csak ma lett pozi a tesztem 7 kimaradt mensinap után, igen elég ilyesztő az alhaszurka meg a kis görcsök.Emelgetnem sajnos kell ,azt nem úszom meg, de mivel a pékségbe vagyok beosztva ha lassan csinálom és figyelek nem lehet gond. Gondolkodom h elmondom mert egy jónevű német áruházláncról van szó, de nem tudom hogy kirugnánka-e.
2017. dec. 4. 21:28
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a preadictor early teszt lett pozi, ami elég érzékeny.
2017. dec. 4. 21:29
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem augusztusban fogant meg a kisfiam,

Október első hetében rosszul lettem a fizikai munkától (Tesco)

Onnantól fogva otthon voltam.

Közel a méhszályhoz tapadt meg, szerencsém volt.


De az első hetek, sima ügy volt, annyit te is kibírsz bármi legyen is, hogy a próbaidőszakból határozatlan idelyű szerződés legyen

2017. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igaz, nem boltban dolgozom...de felújítunk...(átépítünk) ketten csináljuk a férjemmel a glettelést csiszolást ...mindent


Napi szinten sok lenne...de már a 12. Hétben vagyok.. Heti 2-3 nap rendben van...


Szerintem 1 hónapot ki fogsz bírni


Hozzászoktál a terheléshez... Figyelj ofa, hogy ne emelj meg semmit túlságosan a i nehéz..

Amit lehet csúsztass a pulton...nagyon sokat elvesz a súlyából..

Ha polcozni kell, akkor se tedd fel az egész dobozt egyben..


Sokat magnéziumozz, hogy be ne görcsölj...

1 hónap villámgyorsan eltelik, hidd el.

2017. dec. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
En boltban dolgozom. Nekem pont egy emelkedett forgalmu idoszakban derult ki a terhessegem. Kicsit lassabban, visszafogottabban, es a.fonok tudtaval nem volt gond. Azota toltottem a 12.hetet. hanvan ott valaki akiben megbizol, nyugodtan mond neki, neked is jobb lesz, es lesz valaki aki figyel rad. De minden jol fog menni rs nem lesz gond, atveszeled a probaidoszakot siman
2017. dec. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Magyarba vagy Nemetbe dolgozol?
2017. dec. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Mondd az hogy meghuztad a hatad es az orvos azt mondta ne emelj nehezet par hetig. Ezt talan beveszik a tobbiek is es a legnehezebbeket hadd emeljek ok, te emeld a kevesbe nehezet.. vagy talan segitenek..
2017. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A munkáltató se hülye, egy terhességet ha mondjuk rosszul is vagy nem könnyű hetekig eltitkolni. Sajnos amig próbaidőn vagy nem vagy védett, indoklás nélkül azonnal elküldhet
2017. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdeklődöm hol dolgozol mert németben nem rúgnak ki csak úgy. Sőt. Kismama vagy itt védelmet élvezel. Magyarba ez sajnos nem így van...ott repülhetsz...pont leszarjak...
2017. dec. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!