Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív a tesztem, de ez...

Pozitív a tesztem, de ez miért van?

Figyelt kérdés

Szóval, csináltam egy tesztet 12.03-án, mert késett a mensim, és hát az van hogy alig lehetett rajta látni a csíkot, azóta sem erősödött...

Ma reggel csináltam ismét egyet, de ugyanolyan halvány a csík, pedig már ez a 7. Nap hogy késik,erősebbnek kéne lennie nem?


Valami baj lenne, azért nem erősödik a csík?



Így néz ki:

[link]



2017. dec. 5. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen pozitív! Gratulálok!!! :)
2017. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))


De az nem jelent problémát hogy a csík nem erősödik?

2017. dec. 5. 17:06
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én sajnos nem tudom megnyitni a képed. De nekem pl egyáltalán nem erősödött. Egyszer csináltam próbaképpen a 18. héten (persze ugyanolyan fajtájú teszttel) és pont olyan erősségű volt a csík mint a legelejen. Nekem se volt ugyanolyan erős mint a kontroll. :)
2017. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, közbe bejött a kép. Nekem egy fokkal volt sötétebb. :)
2017. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is halvány volt és nagyon nehezen erősödött. Én elmentem dokihoz, 4. héten nem látott semmit, 5. héten petezsakot, 6. héten üres petezsakot. Most megint megyek, lesz e egyáltalán baba :(

Első terhessegemnel jóval erősebb volt a csík már a nem várt napján is.

2017. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első terhességem, ezért is vagyok ilyen tanácstalan, nem is tudom mikor menjek orvoshoz, stb... :(
2017. dec. 5. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető h később fogant és nagyon korai a terhesség. Lehet h a teszt ilyen halvány fajta. Vagy lehet méhen kívüli. De ha nagyon aggodsz akkor várj meg egy hetet és menj el.
2017. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valoban pozitiv, de eleg halvany ahhoz kepest h mennyit kesik. Nekem ez a teszt mensi elott 3 nappal nezett igy ki. Nemvart napjan meg egyforma eros volt mindket vonal.

Na most neked vagy kesobb fogant mint felido, vagy tenyleg van valami problema, vagy szimplan csak nem valasztodik ki annyi hcg a vizeletedben.

2017. dec. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit lehet tenni? Menjek most orvoshoz, vagy várjak? Ilyen korán semmit se látna nem?
2017. dec. 6. 06:46
 10/14 anonim ***** válasza:
5. héten már láthat petezsakot. Legalább ki lehet zárni a méhen kívülit.
2017. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!