Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom a menstruáció...

A nőgyógyászom a menstruáció 3. napjára elküldött hormonvizsgálatra és egyúttal általános vérkép vizsgálatra is, de közben pozitív lett a terhességi tesztem. Elmenjek a laborvizsgálatra?

Figyelt kérdés

Olyan gyanúnk volt, hogy valami nincs rendben a hormonjaimmal, mivel menzesz előtt rendszeresen volt 3-4 nap barnás folyásom. Most is vártam, hogy mikor barnázok (utána tudom, hogy meg fog jönni), de nem volt semmi. Így csináltam egy terhességi tesztet aznap, mikor meg kellett volna jönnie, és halványan pozitív lett.

Elmenjek a laborvizsgálatra szerintetek? Az igazolná a terhességet? Persze, tudom, hogy nem amiatt utaltak be rá, de általános vérképet úgysem ártana nézetni.



2017. dec. 4. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá az orvosodtól, mert így ha terhes vagy akkor a hormonjaid is másképp állnak már.
2017. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Mindenképp menj el,már csak azért is mert progiszintet is néznek és ha terhes vagy lehet szükség lesz pótlásra az előző barnázások végett.

Jó egészséget kívánok és sok örömet😊😊😊

2017. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

most komolyan: 3. napi hormonsort hogy akarsz nézetni és minek, ha nincs 3. nap?

a vérkép miatt úgyis kell majd menned pár hét múlva, de persze ha élvezed, hogy szúrkálnak, hajrá (én mennék, imádom a vérvételt :))

2017. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem, mert nem volt piros vérzés...

A barnázás nem mensi!!!!!

Inkább azért hivd fel az orvost, hogy megnézzen!

Nekem sajnos 2 hétre rá missed ab lett....

2017. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Teljesen felesleges. Laborvizsgálatra majd úgy is el kell menni minden trimeszterben. De hormonsort levetetni halál felesleges, arról nem is beszélve, hogy baromi drága az egészségügynek.
2017. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jókívánságot!

4. válaszoló: nem értem, amit írtál, neked mire 2 hétre lett missed ab? Nekem nincs most se barnázásom, se menzeszem. Sajnálom, hogy neked így alakult.

2. válaszoló: igen, pont ilyesmi miatt gondoltam, hogy elmegyek. Az alacsony progeszteronszint okozhat vetélést, ezért szeretnék elébe menni a dolgoknak. Félek, hogy az orvos így nem küldene hormonvizsgálatra, mondván, hogy "nincs nagy probléma, ha teherbe estem".

Mindenesetre holnap felhívom a orvost, meglátom, mit mond.

2017. dec. 4. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es Válaszoló vagyok

A mensi esedékesség idején barnázás volt 5 napig. Nekem is mennem kellett volna hormon vérvételre. Igy felhivtam az orvosom, hogy mi legyen, de előtte csináltam egy tesztet, hogy kizárjam a terhességet.... de pozitív lett!!!

Szóval mensi szerint akkor voltam 4 hetes terhes.

5 hetesen megvastagodott méhnyálkahártya volt csak látható.

6 hetesen, még a következő uh előtt ujra barnázni kezdtem, majd pár napra már rendesen véreztem.

Szabálytalan alakú petezsák volt látható, amiből még bármi lehetett volna.

Pár nap múlva már erősebb volt a vérzés mint egy mensi....

Ekkor állapította meg az orvos, hogy missed ab.... Még aznap műtőttek... :-(

2017. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Így már értem. Elég durva, ami veled történt. :S Én is félek tőle, hogy valami lesz, mivel a terhességek 31%-a befejeződik a 12. hét előtt.

Felhívtam tegnap az orvost, azt mondta felesleges elmennem a laborba. Leghamarabb 2 hét múlva mehetek vizsgálatra, remélem, minden rendben lesz.

2017. dec. 6. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Szorítok, hogy minden rendben legyen!

4-es voltam.

2017. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!