Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki megőrül, aki gyermeke...

Mindenki megőrül, aki gyermeket szeretne, vagy terhes?

Figyelt kérdés

Kezdek félni, hogy rám is ez a sors vár, bár még nem tervezek gyermeket.


1. 2 napja késik, tesztet nem csinál, de már UH-ra megy, mintha bármit is lehetne látni 2 nap kimaradásnál.

2. Már menzesz előtt 3 nappal tesztel és sír, hogy nem pozitív (mivel ugye a tesztek általában az elmaradt vérzés után mutatják ki a terhességet)

3. Csinál 8 db tesztet és azon szenved, hogy nem erősödik a csík. (Holott a vizeletteszt kvalitatív módszer, azaz a HCG jelenlétét mutatja ki, nem pedig a mennyiségét)

4. 1-2 napja késik (vagy nem is késik még), pozi a teszt, és már csücsül az UH előtt (panasz nélkül természetesen), holott úgy sem lehet még látni a terhességet.


Létezik még olyan ember, aki képes ilyen helyzetben is kicsit racionális maradni?:D


2017. dec. 6. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj hogy ez nagyban rájátszik arra hogy nem sikerül nekik. Persze tudom hogy más okok is vannak és sajnálom. Szerintem olyan szinten rá stresszelnek hogy ez nagy szerepet játszik abban hogy nem jön össze.
2017. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem voltam ilyen hibbant
2017. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Én is voltam ennyire hibbant hónapokig vártam és reménykedtem, hogy terhes leszek végre, tonnaszámra csináltam a teszteket mensi előtt-után, ciklus közepén, de sehogysem jött össze. Nincs semmi egészségügyi problémám, de két év alatt sem jött össze a terhesség. Most már egyáltalán nem szorongok, hogy vajon mikor lesz és ha nem lesz rögtön ebben a hónapban, vagy ebben az évben, akkor sem török össze. 29 évesen voltam ennyire rágörcsölve, hogy még nincs gyerekem, de 5 éven belül tudom, hogy lesz. :D
2017. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha lehetne lájkolni kérdést, megtenném :D teljesen igazad van.
2017. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
És a Dpo-zgatást kihagytad :D
2017. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem csak egy kérdésem lenne. Szerintetek terhes vagyok?
2017. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Belémélvezett a barátom, de terhes lehetek?
2017. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem bem mindenki, csak aki reàlisan gondolkozik nem kérdezget, nem kürtöli szét, hanem tisztàban van melyik héten mi történik/làtható stb.

Én pl ciklus 30. napjàn teszteltem pozitívat, eleve 2 hét múlvàra kértem időpontot az orvosomhoz.

2017. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Én is teszt bolond voltam. Hát elég sokat megcsináltam na.. de ez nem azt jelenti, hogy ide kiírosgattam mindenféle kerdést.

Jelzem fejlődő képes vagyok először dokihoz 8 hetesen megyek. Jövőhét hétfőn. Már alig várom! 😀

2017. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem mindenki 😀
2017. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!