Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 21-én jött meg, azóta...

Május 21-én jött meg, azóta cickafark tabit szedek,2x2-t. Meddig szedjem, ha 29napos a ciklusom? Palástfűteát mikor és hogy igyam, hogy készítsem? Mikor legyünk együtt,2naponta vagy mindennap?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletileg 13-ig menjen a cickafark tabletta, de ha használnál ovutesztet az pontosabb eredményt ad. Ovu után kezdheted a palástfű teát. Én a pozi ovu után kezdtem. Naponta 2 csészével iszom, reggel/délelőtt és kora este egy evőkanál palástfűhöz 2-3 dl forró víz, 5percig állni hagyom majd leszűröm. 5 percnél NE hagyd tovább mert akkor már májkárosító hatása lehet a palástfűnek. A szeretkezés pedig 2 naponta ajánlott. Sok sikert!
2010. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia

köszi a gyors választ.most néztem a ciklus.hu-n,hogy elvileg 4-ére írja az ovumat.és ma meg tegnap is olyan mensi szerű érzéseim vannak,akkor elvileg most van peteérésem?tegnap voltunk együtt,akkor a mai napot kihagyjuk.

2010. jún. 2. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor durván jól számoltam én is. Igazad van, jó lesz úgy az időzítés ha 1 nap szünet lesz most. De nem törvényszerű a ciklus.hu, attól még ne álljatok le az együttlétekkel, drukk!
2010. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!