Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve volt egy teherbeesésem...

Egy éve volt egy teherbeesésem, de sajnos nem tudtuk vállalni. Azóta egyszer sem védekeztünk és mindig belémélvezett de sajnos nem sikerült összehoznunk egy babát! Mi az oka? , talán az elvetetés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

"De ahhoz ész is kellene, meg egy kis emberség.

Persze lehet itt engem szidni, persze, védjétek az énképeteket, vigyázzatok, nehogy belegázoljak az ártatlan kis lelketekbe, de ti is tudjátok, hogy igazam van."


Ahhoz hogy ezt leírd, ahhoz valóban nem kell sem ész sem emberség. Ja és nincs sem igazad sem jogod ítélkezni mások fölött!

2008. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nincs jogom ítélkezni mások fölött. De aki elmegy abortuszra, az dönthet egy másik ember élete felett? Az, hogy én ítélkezem felette, az kisebb bűn, mint elvenni egy baba életét.

Kérdező: Ha nem érdekel, hogy mit gondolok, miért kell privát üzenetet küldened? Engem meg az nem érdekel, ok?

2008. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te valami meddő megkeseredett abortuszellenes aktivista vagy? Vagy mi? Nem félsz, hogy megkeseredsz ennyi gonoszsággal és rosszindulattal a lelkedben? Nem akarlak bántani, de ez neked sem tesz jót, hidd el!
2008. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én nem azért írtam be hogy sajnáltassam magam hanem azért hogy tanácsot kérjek Tőletek nem pedig hogy leszóljatok!!!!

Ha valaki olyat gondol akkor gondoljon de nem kéne leírni mert nem vagyok rá kiváncsi.....

2008. okt. 25. 14:40
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Mindenképp konzultálj egy orvossal, biztos tud segíteni. Ne görcsölj rá a babára, csak élvezzétek egymást és meglásd, hamar jönni fog! Kívánom hogy így legyen! A rosszindulatú beszólásokkal meg ne foglalkozz!


Nekem egy barátnőm spirál mellett lett terhes és férje családjában volt down kór, a doki mondta neki hogy ne tartsa meg, mert nem lesz egészséges. És ez nem gyilkosság, hiszen ők védekeztek, mert nem akartak még babát. Mindenkinek vannak problémái ami miatt nem vállalhat gyereket (egészségügyi, anyagi). Ebben semmi elitélendő nincs. A szavaidból számomra az derül ki hogy akkor mikor teherbe estél védekeztetek csak nem tudtátok vállalni, azóta rendeződött a helyzet és már nem védekeztek.

Minden jót kívánok! A.

2008. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!