Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betadine kúp okozhat problémát?

Betadine kúp okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Párommal voltunk teljeskörű kivizsgáláson (vérvétel,kenetvétel) mindent rendben találtak, el is kezdtünk próbálkozni a babával.4 nappal ezelőtt együtt is voltunk (igaz majd csak 1 hét múlva lesz ovulációm) ma azonban egész nap olyan diszkomfort érzetem volt odalent.Nem csíp, nem ég, nem fáj de valamit mégis érzek ezért ma protexin hüvelykapszulát akartam venni.Sajnos nem jutottam el, hogy vegyek, viszont volt itthon még régebbről betadine kúp melyet most használok.Tehát a lényeg az egészben, nagyon kicsi a valószínűsége, hogy petesejt megtermékenyült volna, de ha mégis akkor árthat az egy betadine kúp?Holnap mindenképpen veszek protexin kapszulát, mert szerintem csak a hüvelyflórám borult fel egy kicsit.

2017. dec. 10. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt minek raktad fel? Fertőtlenítő. Ártani egyébként nem fog.
2017. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, a betadine kúp a megtermékenyítést gátolhatja, benne van a tájékoztatóban.
2018. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és terhesség alatt ártalmas a magas jód tartalma miatt. Én sem tudtam hogy terhes vagyok, elkezdtem használni, pár nap múlva ömlött a vér belőlem.
2018. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!