Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tobbi lent ...

Lehetek terhes? Tobbi lent👇 18/L

Figyelt kérdés

9honapja szedem a tablettat, eddig mindig idobe megjott a megvonasos verzesem.

Tegnap kellett volna megjonnie, de csak egy pici csepp ver jott, azota semmi. Csutortokon kell elkezdenem a kovetkezo levellel. Vajon terhes vagyok? Vagy ez csak egy kis problema? A tesztet ne mondjatok azt enis tudom.

Kerlek normalis valaszokat adjatok, enis teljesem korrektul kerdeztem.


2017. dec. 11. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan szedted, nem volt antibiotikum kúra, hasmenés, hányás, akkor szinte 0 az esélye. Tudom hogy írtad hogy ne írjunk tesztet. De legmegnyugtatóbb nekem mindig az tudott lenni
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Aki Nemiéletet él az lehet Terhes.

Nincs 100%-os védekezési módszer

Óvszer és a Tabletta is 99%-os védelmet nyújt. De ott fityeg az az 1% esély

Ismerek olyat aki fogamzásgátló helyes szedése mellett lett Terhes

És olyat is akinèl ki szakadt a gumi vett be esemény utánit (Időben) és most van efy 2,5 éves fia.

100%os védelem egyenlőre még mindig az ha nem szexelsz.

Vagy a Vasectómia de azt csak bizonyos kor felett és 3 vérszeribti gyerek után csinálják meg.

Vagy ha olyan betegséged van hamarabb

23N

2017. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod a tesztet mi akadályoz meg abban hogy megcsinálj egyet?
2017. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha volt hasmenesed ebben a honapban, vagy ha hanytal, akkor lehet, hogy hatastalan volt az aznapi tabi. Sot, egyes gyogyszerek is rontjak a hatekonysagat. Igy lehetseges, hogy res volt a pajzson. Tudom, hogy kerted, hogy ne irjuk, de ezt csak a teszt tudja tutira megmondani. Vagy nogyogyasz. Most mar biztos, hogy jo eredmenyt mutat a teszt, mert eljott az ujabb ciklus ideje. Itt a gyk-n csak talalgatni tudunk.
2017. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

nem értem 18 évesen, hogy lehet ilyet írni , szerinted mégis honnan tudjuk? Belelátunk a hasadba? És ha most azt írom hogy nem, nem vagy terhes akkor megnyugszol és kilenc hónap múlva meg csodálkozol hogy szülsz egy gyereket?

18 Évesn legyen már több eszed, könyörgöm.

2017. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta miatt elvékonyodik a méhnyálkaháryta, így egyre kevesebb fog leválni. Dokim azt mondta, hogy ha jelentkezik vérzés, akkor a legtöbb esetben (ha nem gyengítette semmi a hatását) nincs baj. Lehet, hogy váltanod kéne. Menj el a dokidhoz. De azért tesztelj előtte.
2017. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
5 neki nincs sok esze ,amint láthatjuk. Hisz azt sem tudja mire jó a fogamzásgátló
2017. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Istenem emberek.. ezen a rohadt oldalon egy kerdest se lehet ugy feltenni hogy valaki kotekedne? Ismersz? Nem.. akkor meg minek itelsz el.. errol beszeltem.. korrektul kerdeztem.. nem azt varom hogy idejojjenek a fszfejek bszakodni.. tokeletesek vagytok bszátok meg..? A normalis kommenteloknek meg koszonom!

Es nyugi.. tudom hogy mire kell hasznalni a gyogyszert ;) agyhalott

2017. dec. 11. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne legyel felhaborodva a hulye kerdesed miatt, plane nem ilyen alpari stilusban. Te eszleny....
2017. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Köszi a hasznos kommentet Enikő .. agyhalott az nem én vagyok ,hisz nem kérdezek ilyen hüyeséget....
2017. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!