Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a gracial tablettat szedem beszedtem mar a 22 tablettat plusz lement mar a hat nap amikor meg jon a menzeszem es el is kezdtem a kovi levelet ma vettem be a harmadik tabit a masodik levelbol es ma egyutt voltam parommal es nem vedekeztunk. Lehetek terhes vagy mar ilyenkor regen hat a tabletta?
2017. nov. 30. 23:12
 1/8 RRR ***** válasza:

hívd fel a nődokidat,aki felírta,,az a biztos

..

2017. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Így kell használni a tablettát.
2017. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"A Gracial szedését a havi ciklusának első napján kell elkezdeni, vagyis a menstruációs vérzés első napján. A Gracial azonnal hatni fog. Nincs szükség kiegészítő fogamzásgátló módszerre.

A gyógyszer szedését el lehet kezdeni a 2-5. napon is, de ebben az esetben az első ciklus alatt a tabletta szedésének első 7 napján kiegészítő (mechanikus) fogamzásgátló módszert kell alkalmazni."

2017. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azert paraztam kicsit mert mikor megjott akkor el is kezdtem szedni viszont akkor ket hetig meg volt a mensim amit furcsaltam parom azt mondta meg meg paran hogy ez normalis mert be kell h alljon de mindig idoben bevettem minden nap ugyan akkor meg is vartam a hat napot plusz el kezdtem szedni ugye a masodik levelet tegenap vettem be a harmadikat. Es tegnap voltam ugy egyutt a parommal hogy nem vedekeztunk.
2017. dec. 1. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban rendesen szedted,akkor nincs mitől tartanod.Már védve vagy.

Meg kell szoknia ezt a hormon löketet a szervezetednek.

2017. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem ket olyan alkalom volt h nem het orakor hanem nyolckor vettem be egy oraval kesobb de ertol fuggeetlenul mindig hetkor vettem be
2017. dec. 2. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az 1 óra eltérés nem számít.
2017. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

50%

Vagy igen, vagy nem.

2017. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!