Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlót meddig kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlót meddig kell szedni hogy az ember ne legyen terhes? 👇

Figyelt kérdés

En arra gondolok pl hogy ha 1honapig rendesen szedem a gyogyszert es 1honap utan megy el bennem a baratom akkor lehetek terhes vagy nem? Mert van ismerosom aki evekig szedte es terhes lett..valaki azt mondja h ha 1honapi gyogyszert beszedtem es ugy megy el bennem a baratom akkor nem leszek terhes mert a gyogyzer nem "engedi".. ebbol mi az igazsag?

Kerlek szepen normalis valaszokat/segitsegeket irjatok! Koszonom.

Am 18/L


2017. márc. 17. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a nőgyógyászoddal és/vagy a háziorvosoddal beszéld meg. Egyébként nem 100%-os védelmet nyújt.
2017. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

OLVASD MÁR EL A TÁJÉKOZTATÓT VAGY OLVASS VISSZA A KÉRDÉSEK KÖZÖTT MERT NAPONTA EZERSZER MEGKÉRDEZIK UGYANEZT.

TUDSZ OLVASNI?

2017. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Masodik kommentelo!

Nem kertem hogy pattogj nekem.. normalisan irtam le, normalis valaszt kertem nem lekezelot.. es kepzeld el elolvastam de semmi ilyet nem talaltam az "utasitasban"..

2017. márc. 17. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

életed végéig.

ha ygereket akarsz, akkor kell szünetelteni, akkor is a nőgyógyászoddal megbeszélve, 38N

2017. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Én nem pattogok de itt egy darab normális kérdés nincs amire lehetne válaszolni. Mind ilyen fogyi baromságok.

Nem tudod megkérdezni az orvosod?

Egyébként benne van a tájékoztatóban, úgyhogy te ne pattogj itt okoska!

Ha meg terhes leszel szerinted kit érdekel? Elmondom.. Senkit. Ne dugj, nem lesz gyereked. Ennyi

2017. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha annyira benne van masold be, vagy kuld el a linket.. csakmert en nem szedek gyogyszert es googleben neztem meg..es nem akarok meg gyereket csak erdekelt h a havi gyogyszer utan lehet e ra esely hogy az legyek.. de nekem te itt ne pattogj.. es ne okoskodjal ... MONDTAM... normalisan kerdeztem normalis valaszolokat kernek..
2017. márc. 17. 12:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom az emberi hülyeség határtalan....

18 évesen d.ni van eszed ,akkor utána járni a dolgoknak is legyen. Engem az orvos felvilágosított,pluszba képzeld az összes tájékoztatóban benne kell lennie,de nyílván nem vagy képes értelmezni a dolgokat.

2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ott a pont! De hiába írtad le, nem fogja fel.

Na kedves kérdező. Akkor szépen elmész az orvoshoz, feliratod a gyógyszert és megkérdezed tőle a dolgokat. Ha nem is szeded akkor nem mindegy neked mikor véd?

Fuuuuu

2017. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi frusztrált, idegroncs majom van itt... :D Miért kell rögtön letámadni és kiosztani egy fiatal lányt, aki kérdezni mer valamit olyanról, ami még új neki? Szeretne védekezni, vagyis nem akar teherbe esni. Ti meg kb úgy osztjátok, mintha már terhes lenne és nyavajogni jött volna ide. (Egyébként ahhoz sem lenne semmi közötök, de persze lenne olyan, aki azt is személyes sértésnek venné.) Egyik barátnőm sem szedett még fogamzásgátlót, de szerintem nem mondtam olyan eget rengető hülyeséget az első válaszban. Nem tudom mit képzeltek magatokról, de ha nem tudtok értelmesen segíteni, akkor takarodjatok innen. Akinek nem inge... 27F
2017. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát 9-es te sem adtál valami értelmes választ a lánynak ,úgyhogy te is elmehetsz a büdös..

Amúgy meg,ha d.ni van esze akkor ehhez is legyen és ennyi....

2017. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!