Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki szoptatás...

Van valaki, aki szoptatás alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
A baba hány hónapos korában történt?Reménykedem,hátha összejönne...
2017. dec. 12. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt elég sok ilyet olvasni. De nekem 2 barátnőm is így csinálta, egyik kétszer is szoptatás alatt esett teherbe. Ők sokáig szoktattak, a gyerekeik kb. 2 éves koraig.
2017. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*szoptattak
2017. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
3 éve szoptattam a kisfiamat amikor terhes lettem a kislanyommal :)
2017. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 év? az enyém még csak 10 hónapos.most keztdtem négyszer adni rendes kaját,de még így is 4-szer szopizik.lehet,hogy ez még sok? még meg se jött eddig.
2017. dec. 13. 00:52
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Nemsokara 2 eves lesz, meg szopizik parszor, szeretnenk meg egy gyereket, de meg nem jott meg. Nagyon sok 1 ev folott szoptato anyukat ismerek, koztuk sokan lettek szoptatas alatt varandosak.


10 honaposan a gyerekem napi 1-2x evett par falatot, igeny szerint szoptatom, annal nincs etkezes-kivaltas, mert fuggetlen a szopi ideje es gyakorisaga a hozzataplalastol. 1 eves korig a megfelelo arany a jelenleg hivatalos szakmai ajanlas szerint ugy tudom, hogy minimum 2/3 reszet a napi adagnak az anyatej/tapszer tegye ki, ez lehet akar 100% is, etelerzekeny gyerek eseten meg foleg (az enyem tejfeherje- es tojasfeherje-erzekeny).

2017. dec. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja bocs, felreertelmeztem a ,,lehet, hogy ez meg sok?”-ot, azt hittem, a hozzataplalasrol kerdezted. Napi 4 szopi van, akinek mar teljesen eleg, hogy visszaalljanak a hormonok, es van, akinek nem, ez teljesen egyeni. Ismerek tobb olyan anyukat, akiknek igeny szerinti nagyon gyakori szopi mellett is megjott mar az elso honapokban, opyanokat, akiknel ejszaka atalvasa vagy bolcsikezdeskor jott neg eloszor (vagy rogton mar sikerult a masodik gyerek), es vannak, akiknek a hormonjaik csak a szoptatas utan rendezodtek.


Vannak modszerek erre, hogy elobb is sikeruljon, a hormontorna (aviva torna) pl. ilyen.

2017. dec. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyu. 4 hónapos volt akkor a húgom, mikor az öcsémmel terhes lett.
2017. dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 régen úgy szaporodtak az emberek, mint a nyulak :D
2017. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan még semmi? Ne aggódj, nálunk is így volt, szintén szoptatás mellett. :) Aztán a baba 11 hónapos korában első és egyetlen mensi, mert utána 12 hós korától már úton a tesó. :)
2017. dec. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. Én is olvasok olyanokat,akik egy éven belül két gyereket szültek,csak nem tudom ők szoptattak-e. Minden esetre köszönöm a segítséget.
2017. dec. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!